CS:GO Türk düşmanlığı

Şu oyunda ben bile Solo rekabetçi girdiğimde takıma Türk gelmemesini diliyorum bazen, Rankım yüksek olsa bile. Türkler ve Ruslar genel olarak aşırı toxic. Geçen Steam profilimi gizleyip solo girdim. 4 türk geldi takıma. Yabancı taklidi yaparak oynadım maç boyunca. O dereceye geldi artık durum.
MM girilmeyecek derecede şu toxic Rus ve Türk oyuncular yüzünden 3 kişi giriyoruz bugün 2 tane Rus kafa kafaya giden maçtan çıktı maçı verdik hemen sonraki maç daha maç başı 2-0 öndeyiz takımdaki Türk oyundan çıktı maçı verdik bu dediklerim DMG-LEM arasında oluyor oyunun çöplüğü resmen. En sonunda tamamen Faceit'e geçeceğim.

@Metin Eren Türkmen Evet, MM girdiğim maçlar gerçekten kumar gibi. Bazen iyi adamlar geliyor şansıma ama çoğunlukla bu tiplerden geliyor. Güven faktörüm falan da yüksek, o da pek işe yaramıyor artık nedense. Faceit'te de en az 5-6 level olmak gerek, yoksa MM'den pek bir farkı yok gibi.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Türkler oyunlarda çok toxic ama türkleri zaten genel olarak sevmiyorlar dostum. Türkün türkden başka dostu yok Discord sunucularına gir ve kendine girecek arkadaşlar bul senin yerine xantares içlerinden geçiyor :)

Aynısı bana da oldu. 😕

@Metin Eren Türkmen Evet, MM girdiğim maçlar gerçekten kumar gibi. Bazen iyi adamlar geliyor şansıma ama çoğunlukla bu tiplerden geliyor. Güven faktörüm falan da yüksek, o da pek işe yaramıyor artık nedense. Faceit'te de en az 5-6 level olmak gerek, yoksa MM'den pek bir farkı yok gibi.
Faceit'de 5 Lvl'dim, şuan 4 olması lazım Faceit den sonra MM girince aşırı kolay geliyor. Oyunun zevki Faceit'de çıkıyor cidden maçlar daha kaliteli. Bir de 128 Tick artısı var.

En az 1 kişi ile birlikte oynuyorum solo gireceksem yoldaş atıyorum. 3 kişi girmiştik duo gelmişti. Birisi baya toxicti info veriyoruz taklidimizi yapıyor ağzını yayarak falan. 6-1 alıyorduk eli bir anda durduk yere arkadaşımı vurdu. Bizim için rank, oyunda aldığımız cezanın hiçbir önemi yok tamamen keyfe keder oynuyoruz. Bunu yaptı ya, önce vurulan arkadaşım basede bunu öldürdü 30 dakika ceza yedi sonra diğer arkadaşım vurdu en son ben vurmadan önce "good luck for 2v5" dedim sonra kafasına sıktım 2 kişi kaldılar. Normalde o maçı çok rahat alırdık. Vuran adamı önce kicklemeye çalıştık tabii duosu olduğunu öğrenince kafasına sıkmaya başladık. Toxic olana toxic olunur bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı