CS:GO Türk düşmanlığı

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Takmayın hocam ben muhakkak yanıma 1arkadaşımı alıyorum Rus'lardan biri bulaşırsada asla sessiz kalmam. Bir keresinde akp müziği açmıştım bizim reyize sövmüşlerdi :D

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Fake bir milliyetçi hesabı oluşturun hack açın. Öldürdüğünüzde "EZ, EZ" deyin akıllansınlar.
Ruslardada çok toksik var, Türklerde de. Geçen arkadaşımla CS:GO hakkında konuşuyorduk, Rus'lara sövmekten başka bir şey yapmıyordu. İki tarafta birbirine düşman yani.

Maalsef, bazı toksik Türk'lerden dolayı biz masumlara ırkçılık yapıyorlar. Roblox'ta çok göryorum başkalarına yok yerde sataşan Türk'leri.

Bazı Türklerin CSGO'da oyunculara saygısızlık yapması sebebiyle artık Türk oyunculardan bıktıkları için yeni gelen bir Türk'ün saygılı davranacağı garantisine giremiyorlar. O nedenle atmış olabilirler. Ama önyargılı da olmamak lazım. Bir Türk oyuncu gelirse, maçta kem küm yaparsa atmaları normal ama burada seni atanların da hatası var. İşte o hata, önyargılı olmak.
He bu arada, Valorant da oynayabilirsiniz. Bazı arkadaşlar önermiş, ben de önereyim. Saygısız kimse yok yani saygısızlık yapanlar bir 3 gün uzaklaştırılıyorlar. O nedenle Valorant oynayın.

Smite oynarken yükleme ekranında profilimde Türk bayrağı vardı diye bir adam daha oyun başlar başlamaz ana bacı sövüp oyunu satmıştı. Bunlar biz toxic olsakta olmasakta bizden nefret ederler, toxic olmak, kötü oynamak, hile yapmak hepsi bahane.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Çoğu oyunda var. Hem çoğu türkün toxic hareket yapmasından dolayı bir de ülkenin dış profili yüzünden olabilir.

Bazı Türklerin CS:GO'da oyunculara saygısızlık yapması sebebiyle artık Türk oyunculardan bıktıkları için yeni gelen bir Türk'ün saygılı davranacağı garantisine giremiyorlar. O nedenle atmış olabilirler. Ama önyargılı da olmamak lazım. Bir Türk oyuncu gelirse, maçta kem küm yaparsa atmaları normal ama burada seni atanların da hatası var. İşte o hata, önyargılı olmak.
He bu arada, Valorant da oynayabilirsiniz. Bazı arkadaşlar önermiş, ben de önereyim. Saygısız kimse yok yani saygısızlık yapanlar bir 3 gün uzaklaştırılıyorlar. O nedenle Valorant oynayın.

Valorant'ta oynuyorum fakat Valorant'ta türkler çok fazla küfür ediyor...

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?

Hocam 1 arkadaşınız ile girin sizi atamazlar.

Hocam ben olsam profilimde Türk olduğumu belli eden ne varsa silerim Türk olduğunuzu belli etmeyin farklı bir ülke söyleyin hiçbir şey yapmazlar en azından ben öyle yapıyorum.

Geri
Yukarı