Çözüldü CS:GO turnuvalarında bind serbest mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

504940

Centipat
Harici yabancı bir forumda dolaşırken fark ettim ve aşırı saçma geldi, sormak istedim. En basitinden ben bombalara sırayla seçmek yerine direkt erişmek adına Z, X, 4, 6 tuşlarını kullanıyorum. Bunun dışında kan silme, silah eli değiştirme, gamma ayarı gibi komutları da kullanıyorum. FACEIT veya ESEA'de bir turnuvaya katıldığımı var sayarsak CS:GO'nun manuel ayarlarıyla mı oynamak zorundayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır hocam bind ayarlarını kullanmak tamamen serbest bütün turnuvalarda zaten e-sporcuların kendilerine göre atamaları bulunuyor. Örneğin Shift'e basınca kan silme veya dediğiniz gibi bomba seçme gibi gibi.
Kan silme olayını biliyorsanız nasıl atama yaparım söyler misiniz?
r_cleardecals kan silme komutunun kendisi, bunu arkadaşın attığı gibi kendine göre bir tuş belirleyerek kullanabilirsin. ben bind alt "r_cleardecals" olarak kullanıyorum +speed; eklersen yürüme özelliğini de kullanırsın böyle alıştığımdan değiştirmiyorum.

Bind değil de jumpthrow yasak olması lazım. Bilmeyenler içim zıplayarak smoke atman lazım, smoke un pimini çekiyorsun space basınca hem zıplıyor hem de smoke u atıyor. Bu ayar yasaktı. Tabii turnuvadan turnuvaya değişir.

Harici yabancı bir forumda dolaşırken fark ettim ve aşırı saçma geldi, sormak istedim. En basitinden ben bombalara sırayla seçmek yerine direkt erişmek adına Z, X, 4, 6 tuşlarını kullanıyorum. Bunun dışında kan silme, silah eli değiştirme, gamma ayarı gibi komutları da kullanıyorum. FACEIT veya ESEA'de bir turnuvaya katıldığımı var sayarsak CS:GO'nun manuel ayarlarıyla mı oynamak zorundayım?

İstediğin ayarı yaparsın.

hocam nasıl el değiştirme yapıyorsunuz onun kodunu bulamadım hala

Geri
Yukarı