CS:GO USP-S Motor Kontrol skini değerli mi?

• Konuyu başlatan V12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 3B

V12

Hectopat
Desen biraz önce level atlayıca geldi, pazarda 53 TL olarak gösteriyor da demek istediğim, tam bilmediğim bir konu var, bunların aşağıda aşınma durumu diyor ve bunun bayağı düşük kalıyor sanırım, bunun bir değeri oluyor mu? Daha önce bir terim duymuştum, bu o anlama mı geliyor emin değilim. Float? Ayrıca desen fabrikadan yeni çıkmış.

20230503162606_1.jpg

Floadı düşükse diğer görevde kullanılmış skinlere nazaran bir tık daha pahalı olur, evet.

Edit: Eğer skin görevde kullanılmış ise az aşınmış model ise de aynı durum geçerli.

Floadı düşükse diğer görevde kullanılmış skinlere nazaran bir tık daha pahalı olur, evet.

Hocam bu görevde kullanılmamış ama fabrikadan yeni çıkmış, bir de float değerini alacak kişi pazarda nasıl görüyor ki yani pazardaki bilmeden satın alıyor sanırım bunu değil mi? Bu durumda benim float değerimin bir manası kalmıyor mu yani, sadece bu desen için konuşmuyor yanlış anlaşılmasın 1 haftada arkadaşıma 2 bıçak çıkardık onlar için de soruyorum bu soruyu.

Şu an dünyanın en düşük floatlı USP-S | Motor Kontrol'ünün floatı 0.00000175415641. Yani sizinki pek bir şey etmiyor maalesef.

Eki Görüntüle 1764747

Adam zaten dememiş ki 20000 TL'ye satacağım diye sadece değeri artar mı diye sormuş ki ever değeri bir tık diğerlerine nazaran artar.

Hocam bu görevde kullanılmamış ama fabrikadan yeni çıkmış, bir de float değerini alacak kişi pazarda nasıl görüyor ki yani pazardaki bilmeden satın alıyor sanırım bunu değil mi? Bu durumda benim float değerimin bir manası kalmıyor mu yani, sadece bu desen için konuşmuyor yanlış anlaşılmasın 1 haftada arkadaşıma 2 bıçak çıkardık onlar için de soruyorum bu soruyu.
Oyunda incele adında bir seçenek var ve yanlış hatırlamıyorsam orda float gözüküyor. Ayrıca float görmek için tarayıcı da eklenti mevcut.

Eklentiler ile görülebiliyor marketteki skinlerin bütün her şeyi ama böyle koleksiyonerlik dünyada 1. en düşük floatlı veya 1. en yüksek floatlı skinler 3. parti siteler veya direkt bire bir satılıyor.

Adam zaten dememiş ki 20000 TL'ye satacağım diye sadece değeri artar mı diye sormuş ki ever değeri bir tık diğerlerine nazaran artar.

Oyunda incele adında bir seçenek var ve yanlış hatırlamıyorsam orada float gözüküyor. Ayrıca float görmek için tarayıcı da eklenti mevcut.

Anladım hocam teşekkür ederim peki son mesajım hakkında bir fikriniz, öneriniz var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı