CS:GO USP-S Motor Kontrol skini değerli mi?

• Konuyu başlatan V12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 3B
Desen biraz önce level atlayıca geldi, pazarda 53 TL olarak gösteriyor da demek istediğim, tam bilmediğim bir konu var, bunların aşağıda aşınma durumu diyor ve bunun bayağı düşük kalıyor sanırım, bunun bir değeri oluyor mu? Daha önce bir terim duymuştum, bu o anlama mı geliyor emin değilim. Float? Ayrıca desen fabrikadan yeni çıkmış.

Eki Görüntüle 1764742

Float düşük gelmiş evet ama öyle 1000 TL ya da daha fazlasına satılmaz.

Yanlış bir şey söylemedim floata fazladan para verecek adam koleksiyonerdir. Koleksiyonerlerde 0.008'e bir kuruş fazla para vermez. İlk bine bile giremiyor.

Mevzuyu anladım ben hocam sıkıntı yok.

Float düşük gelmiş evet ama öyle 1000 TL ya da daha fazlasına satılmaz.
1000tl isteyen kim hocam 100-150 olsa ona bile okeyim

Technopat'ta olmasaydık sana bir şey derdim de neyse güzel kardeşim lütfen bu konu hakkında konuşmayalım tamamen yanlış anlıyorsun.
Yanlış anlıyorsam küfürle tehdit edeceğine doğruyu söyle de öğreneyim. Değeri artar demişsin buna aklı başında kimse fazladan para vermez. Belki hiçbir şey bilmeyene 5₺ fazlaya satarsın.

Son düzenleme:
Yanlış anlıyorsam küfürle tehdit edeceğine doğruyu söyle de öğreneyim. Değeri artar demişsin buna aklı başında kimse fazladan para vermez. Belki hiçbir şey bilmeyene 5₺ fazlaya satarsın.

Hocam tamamdır kavga etmeye gerek yok ben anladım zaten olayı para etmez kısaca, çok düşük float değerli şeyler para eder, bu düşük ama yeteri kadar düşük değil anladığım bu.

Dünyanın en pahalı arabası Bugatti, o halde Mercedes'ler iyi değil.
0.008 olsa olsa Murat 131 olur. Sitenin komisyonunu çıkarınca Steam pazarıyla arasında 1-2₺ fark var. 1-2₺ senin için Mercedes ise orasını bilemem.

chrome_Tjukq56fcF.png

Son düzenleme:
Cs money büyük ihtimalle float bonusu verir. Benim .15000 floatı olan ak 47 neon riderım steamde 600 tl iken 850₺ vermişti.

Hocam bu görevde kullanılmamış ama fabrikadan yeni çıkmış, bir de float değerini alacak kişi pazarda nasıl görüyor ki yani pazardaki bilmeden satın alıyor sanırım bunu değil mi? Bu durumda benim float değerimin bir manası kalmıyor mu yani, sadece bu desen için konuşmuyor yanlış anlaşılmasın 1 haftada arkadaşıma 2 bıçak çıkardık onlar için de soruyorum bu soruyu.
Float önemli pazarda steam invrntory eklentisi ile silahların her ayrıntısını görebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı