CS:GO Uyarı:Bağlantı sorunu çözümü

Novaroll27

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar, bu aralar özellikle basit eğlenceye girerken resimdeki hata ile karşılaşıyorum. Bu hatanın bir çözümü varmı ? 3 kere bu hata yüzünden 7 günlük rekabetçi banı yedim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2015-04-11_00001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata yüzünden defalarca 7 gün rekabetçi banı yedim. Hala bu sorun var. DNS'yi otomatik yapınca biraz düzelmişti fakat sorun aylardır devam ediyor. Her maça girmeden önce modemi resetliyorum. Sorun olmuyor fakat artık modemi resetlemem uzun sürmeye başladı. 15 dakika falan sürüyor artık modemi resetlemem. TTNET'i arasam bu bağlantı sorundan kurtulabilir miyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yine ban yedim. Artık sinirden oyunu bırakacak derecedeyim. Yardım edebilir misiniz ?

Bu hata yüzünden defalarca 7 gün rekabetçi banı yedim. Hala bu sorun var. DNS'yi otomatik yapınca biraz düzelmişti fakat sorun aylardır devam ediyor. Her maça girmeden önce modemi resetliyorum. Sorun olmuyor fakat artık modemi resetlemem uzun sürmeye başladı. 15 dakika falan sürüyor artık modemi resetlemem. TTNET'i arasam bu bağlantı sorundan kurtulabilir miyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yine ban yedim. Artık sinirden oyunu bırakacak derecedeyim. Yardım edebilir misiniz ?
IP niz sabit ise TTNet'i arayarak IP nizi resetletin. Sorun çözülmezse yardımcı olmaya devam ederiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı