CS:GO, uygun sensitivity bulmak

AtaBugra

Decapat
Merhaba, ben hassasiyete çok rahat alışamıyorum, adapte olamıyorum ve arada bir hassasiyetim bozuluyor ve eski haline getirdiğimde ya çok hızlı ya da çok yavaş geliyor. Bir türlü uygun bozulmayacak hassasiyet bulamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Hemen bir video atıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reyizden izle videoyu.

Merhaba, ben hassasiyete çok rahat alışamıyorum, adapte olamıyorum ve arada bir hassasiyetim bozuluyor ve eski haline getirdiğimde ya çok hızlı ya da çok yavaş geliyor. Bir türlü uygun bozulmayacak hassasiyet bulamıyorum, yardımcı olur musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aimbotz atölye haritasına giriş yapın ve oradaki botları hangi ayar ile daha kolay vurabiliyorsanız sensivity ayarını yapın. Sensivity fareden fareye değişiklik gösteriyor eğer ki elinizde kaliteli bir oyuncu faresi yoksa sensivityi 1 de kullandığınızda esporcular gibi rahat hissedemeyebilirsiniz.

DPI olarak ne kullanıyorsunuz? DPI ile sens ayarının çarpıldığında 800 olması gerek hocam. Böyle deneyerek bulursunuz. 400 DPI'da 2.0, 2.2 ve 3.0 gibi ayarlar beğeniliyor.

En basit yolu crossunuzu sabit bir şekilde Bir botun kafasının üzerinde tutun ve yavaşca hareket etmeye başlayın eğer tam olarak tutabiliyorsunuz ama yine de garip geliyorsa tamamen psikolojik alışkanlık hepsi.

Aimbotz atölye haritasına giriş yapın ve oradaki botları hangi ayar ile daha kolay vurabiliyorsanız sensivity ayarını yapın. Sensivity fareden fareye değişiklik gösteriyor eğer ki elinizde kaliteli bir oyuncu faresi yoksa sensivityi 1'de kullandığınızda esporcular gibi rahat hissedemeyebilirsiniz.

Elimde bu mouse var Everest SM-G32 Usb 6000 dpi Sensörlü Makrolu Gaming Mouse...Güçlü Fiyatları ve Özellikleri. bazen hassasiyet çok rahat geliyor diğer gün aynı ayarlarda çok yavaş veya hızlı geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı