CS:GO, uygun sensitivity bulmak

DPI sayımı nereden öğrenebilirim mouseda bir tuş var ama seviyenin kaç olduğunu bir şekilde belli edilmiyor.

Dediğim gibi bence bulmakla uğraşma, yazdığım yazıları okuyarak çözebilirsin bence, Cross'unu bir botun kafasına tutuyorsun ve yavaş yavaş hareket edeceksin eğer tam kafasında tutabiliyorsan uygun sens. İ bulabilirsin.

Ben 6000 DPI + Sensivity 4 kullanıyorum.
Millet 400DPI diyor :D

Benim önerim tek tek denemeniz.
Ayrıca crosshair'ınızda uyumlu olmalı.
6000 DPI ile uzaya mı ulaşmayı planlıyorsunuz hocam. Ben olsam fareyi tutamam.
DPI sayımı nereden öğrenebilirim mouseda bir tuş var ama seviyenin kaç olduğunu bir şekilde belli edilmiyor.
Farenizin bir yazılımı varsa oradan değiştirebilirsiniz.

Arkadaşların attığı videodakileri yapın fakat bundan sonra çok hassasiyet ayarınızla oynamayın. Hele ki 1 ay tarzı uzun bir süre kullandıktan sonra. Yoksa kas hafızanızı tekrar değiştirdiğiniz hassasiyete alıştırmanız gerekir.
Ben 6000 DPI + sensivity 4 kullanıyorum.
Millet 400DPI diyor :D.

Benim önerim tek tek denemeniz.
Ayrıca Crosshair'ınızda uyumlu olmalı.

Hocam o neymiş ya :D :D :D. Biraz düşürmeyi falan deneyin ben 800 DPI 0.90 ile oynuyorum :).

Arkadaşların attığı videodakileri yapın fakat bundan sonra çok hassasiyet ayarınızla oynamayın. Hele ki 1 ay tarzı uzun bir süre kullandıktan sonra. Yoksa kas hafızanızı tekrar değiştirdiğiniz hassasiyete alıştırmanız gerekir.

Hocam o neymiş ya :D :D :D. Biraz düşürmeyi falan deneyin ben 800 DPI 0.90 ile oynuyorum :).
Ben normal şartlarda 2.50 sens ve DPI'ı 3.sırada oynuyordum şu an aşırı hızlı geldiği için oynayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı