CS GO Vac Ban Sorunu

Hiç boşuna valve yi savunmayın ben ban atmasın demiyorum ama ben gezginlerden indirdiğim programla hile yapabiliyorsam valve de sorun vardır. Bide sanki her oyunda hile kullanıyorum csde de kullanmışım ban yemişim buna itiraz ediyomuşum gibi davranmayın. Sanırım siz kaybettiğinizde veya karşısı sizden iyi oynayınca "Karşıda vol hek var kanka " diyenlerdensiniz. Sanki hile kullananları ben temsil ediyormuşum gibi bana niye nefret kusuyorsunuz anlamıyorum. Size o güzel oyunculukla nova 1 de başarılar. Ben o sırada smürf den kartala zorlayım.
Emin ol hile yapıp Supreme olacağıma hakkımla oynayıp Nova 1 olmayı tercih ederim.

Ellerine sağlık Valve. 2 yıllık profesyönel oyuncuyum, senin gibiler yüzünden Valve Rekabetçi giremez olduk.

Emin ol hile yapıp Supreme olacağıma hakkımla oynayıp Nova 1 olmayı tercih ederim.
Ben hileyle rütbe atlamadım hiletle rekabetçi değil basit eğlence bile girmedim. Gelip burda hala aynı şeye devam ediyosunuz sanki bende 2 yıllık profesyonel hileciyimde o gün yakalandım ona ağlıyorum. Sorduğm bir soruyu çok güzel saptırdınız. Aynı zamanda ben beni sevin demiyorum kim size yorumunuzu sordu ? Ben sadece orada basit 2 soru sordum başka bişe sormadım sizin bazılarınızı göruşleride umrumda değil. 2 yıllık peofesyonel arkadaş cidden diyelim sen çok iyi bir rütbedesin hani 2 yıllık profesyonel oyuncusun ya güya karşına adam geldi basit dust 2'de kapıdan geçerken veya geçmeden vurdu. 2 yıldır gerçekten inanıyor musun 2 maçından birinde karşıda bide niyeyse senin takımına hiç gelmez hile olduğuna ? Kendine profesyonel derken neyi kastediyorsun merak ettim internetkafe turnuvasınamı katılıyosun ne yapıyorsun ? Daha eşya sayın alma yerinde xm arıyanlar geliyor burda bize çok bilmiş muamelesi yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes sana sorunun cevabını verdi ve fikrini belirtti. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Tabii ki sadece "keşke hile kullanmasaydın" demeye gelip mesaj kasmaya çalışanlar ayrı.

Açıkçası merak edip bir topluluk sunucusunda hile kullandım ve hayatımda ilk kez 1 oyundan ceza aldım. Şimdi ben bu cs'yi steam'imden komple kaldırıp geri alsam tekrar 1 lvl'dan başlayabilir miyim yoksa illaha başka steam hesabımı açmam gerekiyor. Birde bir sorum daha olacak bu valve niye hileleri engellemek yerine kullananlara ban atmayı tercih ediyor ? :D
Hile kullanmadan yediysen bende yedim. Windows 8 geçtim düzeldi.

Hiç boşuna valve yi savunmayın ben ban atmasın demiyorum ama ben gezginlerden indirdiğim programla hile yapabiliyorsam valve de sorun vardır. Bide sanki her oyunda hile kullanıyorum csde de kullanmışım ban yemişim buna itiraz ediyomuşum gibi davranmayın. Sanırım siz kaybettiğinizde veya karşısı sizden iyi oynayınca "Karşıda vol hek var kanka " diyenlerdensiniz. Sanki hile kullananları ben temsil ediyormuşum gibi bana niye nefret kusuyorsunuz anlamıyorum. Size o güzel oyunculukla nova 1 de başarılar. Ben o sırada smürf den kartala zorlayım.
Valve bir önlem almamış diyorsun da, VAC Guard bir önlem değil mi sence? Valve kullanıcılara "yiyorsa hile yapın" demiş, hadi yiyorsa tekrar yap arkadaşım :) Ama ban yiyince gelip buralarda VAC saçmalığı diye konu açıp ağlanma olur mu? Senin gibi hileciler ve Allah'ın cezası "Suka Bilyat"çı, "Kurva"cı Rus'lar yüzünden rekabetçi oynayamıyoruz, üstüne de rank düşüyoruz.

Hile kullanmadan yediysen bende yedim. Windows 8 geçtim düzeldi.
Cidden böyle diyerek ancak kendini kandırabilirsin. VAC cidden çok güzel tasarlanmış. Bu yüzden hile kullanmadan ban heme ihtimalin %1(Her şeyde bi hata payı vardır). Önüne gelen hileyı açıp açmadan ben yedim diyor. Kimi kandırdığınızı sanıyorsunuz?

Cidden böyle diyerek ancak kendini kandırabilirsin. VAC cidden çok güzel tasarlanmış. Bu yüzden hile kullanmadan ban heme ihtimalin %1(Her şeyde bi hata payı vardır). Önüne gelen hileyı açıp açmadan ben yedim diyor. Kimi kandırdığınızı sanıyorsunuz?
Kardeşim hile açmadım oyunun dosyalarında hata vardı VAC ban olarak yazıyordu hile falan anlamam zaten ben. Ayrıca bir oyuna hileyle girince o oyundan ümidinizi kesin tadı kalmıyor. Bilip bilmeden anlamadan burada polemik çıkarmanın mantığı yok.

Oyunun dosyaları tam olduğu halde sorun oluyordu. Çözümü Windows 8 formatı atarak çözdüm.

VAC bandan değilde kickden bahsediyorsun galiba. O vac ban olmuyor. Kendinizi yanlış ifade ederseniz böyle şeylerle karşılaşabilrsiniz. Sen oyundan vac tarafından kicklenmişsin ama arkadaş banlanmış,aynı durumda değilsiniz.

Oyun dosyalarına virüs bulaştığında yada dosyaların içeriği değiştirildiğinde de VAC Guard'a takılıyorsun, bilgin olsun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı