Çözüldü CS:GO VAC ban yenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

phantomreis

Decapat
Daha fazla  
Selam bugün basit eğlence girdim ve şansa 2 kere noscope headshot attım. Karşı takımdakiler rep yazdı. Sizce ban yer miyim? Seçkin etkin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam bugün basit eğlence girdim ve şansa 2 kere noscope headshot attım. Karşı takımdakiler rep yazdı. Sizce ban yer miyim? Seçkin etkin.

VAC ban oyuna bir şey inject ederseniz yiyeceğiniz bir ban türü. Onun haricinde topluluk, oyun ve Overwatch banı var. Bunların arasında Overwatch ban yeme ihtimaliniz var onu da CS2 çıkana kadar kaldırıldı. Ek bir bilgi olsun rekabetçi ve yoldaş modu haricinde atılan reportlar sadece güven faktörünü düşürür yani basit eğlencede yaptığınız bir hareketten dolayı ban yemezsiniz.
VAC BAN sadece resmi eşleştirmelerde yenmiyor mu?

VAC ban oyuna bir şey inject ederseniz yiyeceğiniz bir ban türü. Onun haricinde topluluk, oyun ve Overwatch banı var. Bunların arasında Overwatch ban yeme ihtimaliniz var onu da CS2 çıkana kadar kaldırıldı. Ek bir bilgi olsun rekabetçi ve yoldaş modu haricinde atılan reportlar sadece güven faktörünü düşürür yani basit eğlencede yaptığınız bir hareketten dolayı ban yemezsiniz.

Çözüm
Yemezsin dostum. VAC sistemi bilgisayarında bir hile programı bulmadığı sürece BAN atmaz.

teşekkür ederim dostum bir an panik oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…