CS:GO VAC bandan pazardaki satışlar etkilenir mi?

Hesaba direkt hileden ya da ikinci bir oyunbozanliktan dolayi oyun yasaklamasi uygulanmis. Bu yasaklama kisa süre icinde VAC yasagina dönüsecek olursa hileden dolayi yasaklandigi garanti olur. Anlasilan o ki, arkadasiniz bir yaramazlik yapmis.

Peki asagidaki hesaplarla sizin bir alakaniz var mi?

Hesaba direkt hileden ya da ikinci bir oyunbozanliktan dolayi oyun yasaklamasi uygulanmis. Bu yasaklama kisa süre icinde VAC yasagina dönüsecek olursa hileden dolayi yasaklandigi garanti olur. Anlasilan o ki, arkadasiniz bir yaramazlik yapmis.

Peki asagidaki hesaplarla sizin bir alakaniz var mi?

hayır dediğim gibi tek hesabım vardı

Peki oyuna girdiginiz zaman oldukca hatali mi diyor yoksa az hatali mi? Oldukca hatali diyorsa hileden dolayi, az hatali diyorsa ikinci bir oyunbozanliktan dolayi kalici olarak yasaklandiginiz anlamina gelir.

Eger oldukca hatali diyorsa arkadasiniz bir seyler yapmis belli ki.

Peki oyuna girdiginiz zaman oldukca hatali mi diyor yoksa az hatali mi? Oldukca hatali diyorsa hileden dolayi, az hatali diyorsa ikinci bir oyunbozanliktan dolayi kalici olarak yasaklandiginiz anlamina gelir.

Oyunbozanlıktan kolay kolay ban atmıyorlar. Hile tek seferde kullanılsa bile ban atılıyor. Oyunbozanlıkta süreli ban atılıyor öncelikle. Muhtemelen hile açılmış.

Oldukça hatalı diyor. Ben arkadaşa 2 ay önce verdim hesabı ve başka hesaptan 65 gün önce ban yemiş ben bunu kendim buldum söylemedi bana. Hile açmadığını söylüyor.
Bende suç vermiceksin hesabı. İnsanlara iyilik yapılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı