Çözüldü CS:GO VAC hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar hiç biri olmadı.

Dostum, o zaman öncelikle Steam'den çıkış yap. Sonra arama çubuğuna "Çalıştır" yazıp attığım kodu yapıştır: "C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair Edit: Bir arkadaş videosunu çekmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar hiç biri olmadı.

Dostum, o zaman öncelikle Steam'den çıkış yap. Sonra arama çubuğuna "Çalıştır" yazıp attığım kodu yapıştır: "C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair Edit: Bir arkadaş videosunu çekmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hocam çözüldü çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı