Çözüm CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RIPSHOT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben oyunu bir hafta önce sorunsuz oynarken bugün bu hata ile karşılaştım. Oyuna bir türlü giremiyorum. VPN, Proxy kullanmıyorum. Ne yapmalıyım? Steam'dan çıkış yaptım. Oyun dosyalarını doğruladım. Çevrimdışı oldum girdim tekrar çevrimiçi oldun sorun yine aynı.

Çözüm
Arkadaşım çözümünü söyleyeyim ; Steam arka planda çalışırken masaüstü sağ alt köşede simgesi belirir ona sağ tıklayıp çıkış yapmalısın daha sonra Steam uygulamasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır, gelen soruya evet de daha sonra CS GO oyununa giriş sağlayabilirsin, rica ederim.
Oyunu masaüstüne al sonra Steama silip tekrar yükle. CS:GO haric bir oyunu indirmeye basla indirmeyi iptal et. Steam klasoruna gir oradan Steamapps sonra commona gir, masaütüne aldıgın oyunu oraya at. CS:GO'yu indir de 10dk dosya dogrulaması yapar düzelir.

Arkadaşım çözümünü söyleyeyim ; Steam arka planda çalışırken masaüstü sağ alt köşede simgesi belirir ona sağ tıklayıp çıkış yapmalısın daha sonra Steam uygulamasını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır, gelen soruya evet de daha sonra CS GO oyununa giriş sağlayabilirsin, rica ederim.

Çözüm
Yaptığınızı denedim ve işe yaradı. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu masaüstüne al sonra steama silip tekrar yükle cs go haric bi oyunu indirmeye basla indirmeyi iptal et steam klasoruna gir ordan steamapps sonra commona gir masaütüne aldıgın oyunu oraya at csgoyu indir de 10dk dosya dogrulaması yapar düzelir.
İlk önce kolay olanı yani bir sonraki arkadaşın önerisini yaptım. İşe yaradı sizede cevabınız için teşekkürler.

Sen adamsın.

Geri
Yukarı