CS:GO "VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı"

Artorias74

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar dün oyunda hiçbir sıkıntı yokken bugün rekabetçiye girmeye çalıştığımda "VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı" hatası veriyor. Oyun dosyalarını doğruladım işe yaramadı. Steam'i yönetici olarak çalıştırdım o da işe yaramadı. Bilgisayarı yeniden başlattım, o da işe yaramadı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Güncelleme: Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm. Öncelikle komut istemini açtım ve ipconfig /release yazdım, ardından ipconfig /renew yazdım ve sorun çözüldü. Konu kapanabilir.

2. Güncelleme: Arkadaşlar sorun yine olmaya başladı ve bu sefer ipconfig /release sonrada ipconfig /renew yazdığımda bir şey olmadı. Sanırım sorun kasıtlı olarak oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var dosyaları doğruladım steamı yönetici çalıştırdım yine olmadı. Başka bir hesap ile girince açılıyor. Abi yardım edin ya .

Aynı sorun bende de var. Sabah 1-2 el attım çıktım internette takıldım oyuna girince hatayı vermeye başladı. Oyunu yedekleyip yeniden kurdum, oyun dosylarını doğruladım, steam yönetici olarak açtım çözüm bulamadım. Çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa seviniriz. Resmen paramızla rezil oluyoruz.

VPN, proxy, sık ip değişkenlikleri vb. kullanan kişilerde bu sorun daha çok çıkmaktadır. Bu şekilde ban yeme ihtimaliniz de yükseliyor.
Oyundan çıkıp 24 saat oyunda bir işlem yapmayıp şifrenizi değiştirip girmeyi deneyin, yukarıda olan uygulama ve program vb. işlemleri kullanmayacağınızı biliyor olmanız lazım o yüzden bir daha söylemeyeyim.

Başka hesapla giriş yaptığımda oluyor kendi hesabımla giremiyorum. Oturumu kapatıp açtım, steam kaldırıp kurdum, Yönetici olarak açtım, Yedekten geri yükledim oyunu, Pc kapatıp açtım, Modem kapatıp açtım sorun halen devam ediyor. PN, proxy, sık ip değişkenlikleri vb. gibi şeyler hiç kullanmadım

Sorunu çözdüm modemi arayüzden resetleyince düzeldi sorunum.

VPN, proxy, sık ip değişkenlikleri vb. kullanan kişilerde bu sorun daha çok çıkmaktadır. Bu şekilde ban yeme ihtimaliniz de yükseliyor.
Oyundan çıkıp 24 saat oyunda bir işlem yapmayıp şifrenizi değiştirip girmeyi deneyin, yukarıda olan uygulama ve program vb. işlemleri kullanmayacağınızı biliyor olmanız lazım o yüzden bir daha söylemeyeyim.
Başka hesap ile girince giriyor lakin bazen kendi hesabımla şansa girdim bir defa, sonra bi kapatıp açım dedim yine aynısı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı