CS:GO "VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı"

WhiteWolf

Hectopat
Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde oynarken sabah bu hatayı aldım. Dosyaları doğruladım, Steam'i yeniden başlattım, PC'ye ve modeme reset attım ama hala aynı hatayı alıyorum. Çözümü bilen var mı?

İnternetten "vacaf.exe" yazarak arat, herhangi bir upload sitesinde olacaktı sanırım dosya. O dosyayı indir ve aç fix butonuna bas, kısa bir zaman sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve çok büyük ihtimalle sorun düzelecektir.

İnternetten "vacaf.exe" yazarak arat, herhangi bir upload sitesinde olacaktı sanırım dosya. O dosyayı indir ve aç fix butonuna bas, kısa bir zaman sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve çok büyük ihtimalle sorun düzelecektir.
İşe yaramadı.

Bu hata son günlerde çok kişinin başına geldi. İşletim sisteminiz, sürücüleriniz ve yüklü yazılımlar nelerdir? Ayrıca internet bağlantı tipinizi de belirtin.

İnternet ADSL 16 Mbit. Sürücülerden tek ekran kartı sürücüsü biraz eski çünkü yeni çıkanları yükleyemiyorum. Diğerleri aşağıda.
Not: Steam dili durduk yere değişiyor. Bazen İngilizce bazen Rusça oluyor. Belki bir ilgisi vardır diye yazayım ben.
1.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı