CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı

İşletim sistemi
Windows 10

ATX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sorunun çözümünü biliyorum fakat dosyaları doğruladığımda yine aynı hata ile karşılaşıyorum. Yardım eder misiniz?

Çözümü dosyaları doğrulamak değil, çözümü şu; Denetim Masası´na girip Windows Güvenlik Duvarı´na basın ve sol tarafta bulunan menülerden "Bir uygulamanın Windows Güvenlik Duvarını geçmesine izin ver" tuşuna basın ve sağ üstteki "Ayarları değiştir" tuşuna basın ve alttaki kısımdan "csgo" veya "Counter Strike Global Offensive" tarzı ne varsa kaldırın. Ardından "Başka bir uygulamaya izin ver" tuşuna basın sonra Gözat´a basıp "csgo.exe"yi seçin ve iki tik kısmına da tik atın sonra da kaydedip çıkın. Ardından Steam´i komple kapattıktan sonra Steam´i yönetici olarak açın ve oyununuzun keyfini çıkarın. Her seferinde yönetici olarak açmanız gerekiyor bu ayarları yaptıktan sonra onun için de Steam.exe´ye sağ tıklayıp özellikler kısmında "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğine tik atın ve kaydedin.

Bilgisayarınız yeniden başlatın ve Steam'i yönetici olarak çalıştırın (bir defaya mahsus, sonraki zamanlarda normal giriş yapabilirsiniz.). Dosyaları tekrar doğrulayın ve sorunu tekrar test edin. Eğer sorun devam ediyorsa internetinizi resetleyin ve tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı