CS:GO VAC Tekrar Satın Alıp Oynamak

Arkadaş ben bu Steam hesabında bir tanıdığı yüzünden VAC yiyenleri anlayamıyorum yarısından çoğu yalan söylüyor o bariz ama gerçekten de bazıları hesabını paylaştığı için VAC ban yiyor şu Steam hesaplarınızı paylaşmayın artık para harcadığınız kart bilgilerinizi girdiğin bir hesap bu az bilinçli olun lütfen. Yeni hesap açıp oyunu satın alıp oynayabilirsin keşke şu oyunun ücreti 55-60 TL olsa da insanlar az hile yapmaya çekinse.
Keşke 60-70 olsa dediğin gibi ama millet gene acar olan bize olur.

180₺'lik Gta 5 hile doluyken fazla etki edeceğini sanmam.

Aynı şey değiller Valve oyunlarında güzel bir report sistemi var ve hızlı çalışıyor biz deneme amaçlı açtığımız bir ortak hesapta ban yeme süresini test ettik. Yaptığımız şey hileyi maç boyunca sürekli kullanmak değildi bir maçta sadece 2 yada 3 raund kullanmaktı bu sayede ban yeme şansını en aza çektik ki yinede fayda etmedi 4. gün sonunda hesap overwatch tarafından gözleme alındı ve VAC ban verildi. GTA 5'te bu süreç çok daha uzun olacaktır sanıyorum.

Arkadaşlar Steam'de CS:GO açmaya çalışırken ekteki hata resmi beliriyor, bir ara tamamen kaldırıp tekrar kurmuştum o zaman olmuştu. Şimdi tekrar başladı nedir neyin nesidir client güncel. :( VAC ban falan da yok temizim :D

Dosya Ekleri

• z.png
    z.png
    5 KB · Görüntüleme: 375
Aynı şey değiller Valve oyunlarında güzel bir report sistemi var ve hızlı çalışıyor biz deneme amaçlı açtığımız bir ortak hesapta ban yeme süresini test ettik. Yaptığımız şey hileyi maç boyunca sürekli kullanmak değildi bir maçta sadece 2 yada 3 raund kullanmaktı bu sayede ban yeme şansını en aza çektik ki yinede fayda etmedi 4. gün sonunda hesap overwatch tarafından gözleme alındı ve VAC ban verildi. GTA 5'te bu süreç çok daha uzun olacaktır sanıyorum.
Zaten valvenin hile korumasına bişey diyemem gayet iyi ancak buna rağmen hileler havalarda uçuyor. Birde boostlanmışlar var onlar insanı kanser ediyor. Lem/Supreme tarzında oynayan biri olarak ikinci hesabımda rütbesi düşüktü onu yükselteyim dedim ancak neredeyse tek başına yapılacak iş değil en az kendiniz gibi biri daha lazım Ruslar özellikle çok kötü ve trol bu oyunu sırf bu yüzden sevmiyorum. Rütbesini haketmeyen çok insan var. Bu yüzden gerçekten hakettiği rütbeye sahip olamayan insan dolu ortalık.

Zaten arkadaşım diyerek çoğu yalan söylüyor hileleri kendileri kullanıyor. Bende hile açıp VAC ban yiyenlerdenim.

Ben bilerek yedim, isteyerek yedim 50 TL'ye aldığım hileyi kullanmaya başladığım 4. günün de banlandım.

Günlük 10 saat oynuyordum, 2.000 saat oynanmıştı hesabım da ruhsal yapımı bozuyordu banlattım kendimi başka türlü olmayacak.

İçerisinde asiimow AWP'den tutunda bir dünya envanterim bile vardı onları bile bilerek satmadım açarken hileyi.

Çok şükür kurtuldum online oyunlardan kafam rahat etti kendime geldim.

Arkadaş ben bu Steam hesabında bir tanıdığı yüzünden VAC yiyenleri anlayamıyorum yarısından çoğu yalan söylüyor o bariz ama gerçekten de bazıları hesabını paylaştığı için VAC ban yiyor şu Steam hesaplarınızı paylaşmayın artık para harcadığınız kart bilgilerinizi girdiğin bir hesap bu az bilinçli olun lütfen. Yeni hesap açıp oyunu satın alıp oynayabilirsin keşke şu oyunun ücreti 55-60 TL olsa da insanlar az hile yapmaya çekinse.
Hortlatıyorum Ama Oyun 75 TL Oldu Ve Ücretsiz Alanlar 21 Seviyeye Kasıp Premium Olabiliyor.

dedin ve oldu :D 77 tl cs go

bende rustdan haksız yere ban yedim yeni hesap açtım o o hesabın kütüphanesindensin yazıyor (satın al butonu var) alsam sorun düzelir mi ?
bende 1 2 ay önce rust oyunundan ban yedim "yeni hesap açtım ama o hesap eski hesabı görüyor" anca eski hesapdan rust u kaldırdığım için rust da "satın al" yazıyor yeni hesaba satın alsam ban kalkar mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı