CS:GO VAC yasağı hileci birinden nasıl kalkar?

Emre.akshit

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşım CS rekabetçi modunda wall hack açtı ve oynadı bir süre sonra ban yedi ama aradan belli bir süre geçtikten sonra banı kalktı. Şu anda oyunu oynamaya devam edebiliyor hesabındaki VAC ban yazısı kalktı. Bu nasıl olabiliyor anlamıyorum.

Aramız bozulduğu için ona soramıyorum o yüzden buraya yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Guzel bir VAC bypass ve azicik yalan konusmasi ile oluyor.

Ayni hesabi 2. kez vac yedirip hala vacsiz kullanan bi arkadasim var. Yanlislikla verildi ise (yani hile olsa bile detected olmadi ise) kaldirilma ihtimali yuksek.

VAC yasakları hatalı olduğunda otomatik olarak kaldırılabiliyor. Doğru verilen bir VAC yasağı, sistem tarafından hatalı verilmiş olarak işaretlenirse kalkabilir. Arkadaşınız aşırı şanslı olmalı.

Anladım, teşekkür ederim.

Guzel bir VAC bypass ve azicik yalan konusmasi ile oluyor.

Ayni hesabi 2. kez vac yedirip hala vacsiz kullanan bi arkadasim var. Yanlislikla verildi ise (yani hile olsa bile detected olmadi ise) kaldirilma ihtimali yuksek.
Vay be neler yapıyorlar da bilmiyormuşuz teşekkür ederim

Anladım, teşekkür ederim.

Vay be neler yapıyorlar da bilmiyormuşuz teşekkür ederim
Evet hocam. Uzun zamandır hile geliştirme içindeyim her yeni sürüme özel kodlama teknikleri, bypasslar falan yapmak lazım.

Csghost 4 3 1 diye bir injector var mesela açtığınız anda steam'in içindeki tüm VAC modülleri devre dışı kalıyor. Bunun sonucunda isterseniz en eski 1000 kere detected hale gelmiş hileleri kullanın yine de VAC yeme olasılığı düşük.

VAC bypass yüzünden overwatch ban yiyip VAC yemeyen (ya da yiyemeyen diyelim) bir çok arkadaş vardı. Ben de dahil.

Evet hocam. Uzun zamandır hile geliştirme içindeyim her yeni sürüme özel kodlama teknikleri, bypasslar falan yapmak lazım.

Csghost 4 3 1 diye bir injector var mesela açtığınız anda Steam'in içindeki tüm VAC modülleri devre dışı kalıyor. Bunun sonucunda isterseniz en eski 1000 kere detected hale gelmiş hileleri kullanın yine de VAC yeme olasılığı düşük.

VAC bypass yüzünden Overwatch ban yiyip VAC yemeyen (ya da yiyemeyen diyelim) birçok arkadaş vardı. Ben de dahil

Csghost 4 3 1 diye bir injector var mesela açtığınız anda Steam'in içindeki tüm VAC modülleri devre dışı kalıyor. Bunun sonucunda isterseniz en eski 1000 kere detected hale gelmiş hileleri kullanın yine de VAC yeme olasılığı düşük.

VAC bypass yüzünden Overwatch ban yiyip VAC yemeyen (ya da yiyemeyen diyelim) birçok arkadaş vardı. Ben de dahil.

Hocam siz bayağı bir uzman olmuşsunuz benim eski oyun 24TL olduğu zamanlardan bir hesabıma VAC attırmıştım içinde glock 18 su elementeli gibi birkaç tane daha değerli eşya vardı kaldırma şansım var mıdır?

Hocam siz bayağı bir uzman olmuşsunuz benim eski oyun 24TL olduğu zamanlardan bir hesabıma VAC attırmıştım içinde glock 18 su elementeli gibi birkaç tane daha değerli eşya vardı kaldırma şansım var mıdır?
Çok uzun zaman olmuş ise pek olacağını sanmıyorum. Steam destek "abi hileyi açmış yemiş işte kaç yıl sonra gelmiş bak" gibi düşünür. Yine de şansınızı deneyin birazcık yalan falan söyleyin işte yok hesabıma erişimim gitti ondan desteğe yazamadım hesabım başkası tarafından alındı falan filan diye.

Sakın ama sakın "vac remove.exe" gibi şeyler falan yüklemeyin youtube'dan. Rat'ın alasını yersiniz.

Çok uzun zaman olmuş ise pek olacağını sanmıyorum. Steam destek "abi hileyi açmış yemiş işte kaç yıl sonra gelmiş bak" gibi düşünür. Yine de şansınızı deneyin birazcık yalan falan söyleyin işte yok hesabıma erişimim gitti ondan desteğe yazamadım hesabım başkası tarafından alındı falan filan diye.

Sakın ama sakın "vac remove.exe" gibi şeyler falan yüklemeyin youtube'dan. Rat'ın alasını yersiniz.
Tamamdır deniyeceğim yardımın için sağol

Yeni konular

Geri
Yukarı