CS:GO Valorant yüzünden bitti mi?

Arkadaş gelecekten yazıyor sanırım. Yazdığı zaman diliminde CS:GO bitmiş olmalı.

Soru kısa ve net. CS:GO Valorant yüzünden bitti mi?

7 Senedir CS:GO oynuyorum oyunu tam 5 kez bıraktım hiçbirini sebebi yeni çıkan oyunlar yüzünden olmadı CS'yi başka firma deviremez CS'yi kendi içindeki hack problemi devirebilir bence adam kaybedeceğini anlayınca açıyor 7 aydır oynamıyorum kafam rahat biliyorum ki başlasam yeniden cinnet geçirceğim.

O kadar hileli oyuncu olmasına rağmen sürekli bırakıp tekrar başlıyorum CS:GO ya hiçbir oyunda yerini tutamadı bunca ping,Ruslar(ırkçı değilim ne dediklerini anlamıyorum ve İngilizce bilmiyorlar çoğu),özellikle hileli oyunculara rağmen...Evet pazardan pay alır ama CS:GO kolaylıkla bitmez.

CS 20 senedir bitmedi, bundan sonra çok zor gibi. CS'yi anca kendi bitirir, gider oyunu ücretsiz yapar, hilecilerle sen uğraşırsın, bu yüzden faceit gibi platformlar var. Matchmakingde zaman kaybetmeyin.

Bitse bile valotant bitiremez. Valotant bir kere rakibi değil. Modellemeler, vuruş hissi falan her şeyi kötü bana göre. CS:GO ise artık bir klasik. Çünkü oyunda kafa yormana gerek yok. Al silahı dal mantığı. Yani CS:GO artık bir klasik. Unutmayalım, günümüzde olan çoğu youtuber bugün buralara CS:GO sayesinde geldi.

Geri
Yukarı