Çözüldü CS:GO var değeri normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karabaston

Decapat
Daha fazla  
Videonun linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu var değeri normal mi? Birkaç gündür böyle oluyor sadece ölüm maçında da değil rekabetçi girdiğimde de böyle. İnternetle alakalı olabileceğini düşünüp kablo nete arıza talebinde bulundum. Birkaç gün öncesine kadar akıcı bir şekilde oynuyordum şimdi takılmalar oluyor.

Çözüm
Bekliyorum. Dediğim gibi botlarla da deneyin bir defa.
Hocam sorunum çözüldü var değeri çok daha sabit artık. Takılma donma falan olmuyor. Yardımlarınız için çok sağ olun. Modemin yerini değiştirmiştik kablolarını söküp. İnternet fiber olduğu için farklı bir girişi var. Onun metal kısmını değiştirip sıktılar problemim çözüldü. Ben belki laptoba gelen internet kablosuyla alakalı bir sorundur diye de düşünmüştüm. Herkese teşekkürler.
Sistem özellikleriniz nedir?
Güç planı seçiminden yüksek performans seçip tekrar deneyin.
12 gb ram
i5 1135g7
nvidia mx 350
180 fps civarında alıyorum oyundan
Güç planım yüksekte.

Var değil de daha çok sv değerleri yüksek. Server, donanım veya internet kaynaklı olabilir.
Büyük bir ihtimalle internet kaynaklı çünkü donanım aynı server da sorun olsa başka insanlarda bu sorunu yaşardı ayrıca girdiğim bütün serverlerda bu sorunu yaşıyorum. Arıza talebi oluşturdum bakalım nasıl çözülecek.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    305,5 KB · Görüntüleme: 68
0 ile 1 arasında dolaşan var değerlerinde gözle görülebilir bir sorun olacağını sanmıyorum, eğer değerleriniz 3 ve üstüne çıkarsa o zaman sorun var demektir.
hocam ama normalde var değerleri sabitti böyle değişken değerler olmuyordu. Bilgisayarında cs go yüklü olan arkadaşlar varsa kontrol edebilirler mi acaba var değeri onlarda da böyle mi? Ping değerim sabitken oyunda takılmalar oluyor sinir bozucu bir şekilde.

Korsan bir yazılım yüklediniz mi?
Arka planda çalışan ve işlemciden güç alan başka uygulamalar varsa kapatın. (Discord gibi)
Görev yöneticisinden kontrol edin, işlemciyi kullanan uygulama varsa onu sonlandırın. Yüksek var sebebi genelde işlemcinin diğer uygulamaları kullanmasıyla çıkıyor diyebilirim. Güç seçeneklerinden de yüksek performansı tekrar kontrol edin. Düşük güç modundaysanız sıkıntı olur. Ayrıca laptop kullanıyorsanız pilde olmadığından emin olun.
Botlarla girin oyuna. O şekilde deneyin.

Korsan bir yazılım yüklediniz mi?
Arka planda çalışan ve işlemciden güç alan başka uygulamalar varsa kapatın. (Discord gibi)
Görev yöneticisinden kontrol edin, işlemciyi kullanan uygulama varsa onu sonlandırın. Yüksek var sebebi genelde işlemcinin diğer uygulamaları kullanmasıyla çıkıyor diyebilirim. Güç seçeneklerinden de yüksek performansı tekrar kontrol edin. Düşük güç modundaysanız sıkıntı olur. Ayrıca laptop kullanıyorsanız pilde olmadığından emin olun.
Botlarla girin oyuna. O şekilde deneyin.
Hocam korsan bir yazılım yüklemedim. Arka plan uygulamalarını falan da kapattım. Oyuna girmeden önce her zaman şarjı yüzde yüz yapıp şarjda oynuyorum. Güç seçenekleri yükek de. Şimdi kablo netten ekip geldi. 1,5 saatte geldiler çok hızlılar. Kablolarda gevşeklik varmış onları düzeltip gittiler oyuna girip bir deneyeyim size tekrar yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı