CS:GO "var" ve "choke" arasında gidip geliyor

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar CS de son 2 haftadır "var" yükseliyor ve choke %1 %2 oranlarında ara sıra gidip geliyor. Bunlar FPS mi düşüyor arkadaşımla aynı mahallede oturuyoruz arkadaşımda da aynı sorun var. .

Bunlar FPS'nizi düşürmez. İnternetiniz ile alakalıdır. Daha iyi bir internet paketine/servisine geçerek, veya Netlimiter gibi programlar kullanarak düzeltmeye çalışabilirsiniz.

"It has to do with internet connection and the correlation between your download/upload speed. If you have too high rates your internet can not upload all the information needed and there is a choke in the upload to the server."

Bunlar FPS'nizi düşürmez. İnternetiniz ile alakalıdır. Daha iyi bir internet paketine/servisine geçerek, veya Netlimiter gibi programlar kullanarak düzeltmeye çalışabilirsiniz.

"It has to do with internet connection and the correlation between your download/upload speed. If you have too high rates your internet can not upload all the information needed and there is a choke in the upload to the server."
Fps mi düşürüyor Var düşürüyor arkadaşında 1660 super var oyunu 50 60 fps oynuyordu.

Var ve FPS ters orantılı. Var ne kadar yuksek olursa FPS o kadar düşük olur.
FPS değerinin yanindaki var değeri donanımsal kaynaklı da yükselebilir.

Var ve FPS ters orantılı. Var ne kadar yuksek olursa FPS o kadar düşük olur.
FPS değerinin yanindaki var değeri donanımsal kaynaklı da yükselebilir.
Yanlış yazdım var yükseliyor.Kusura bakmayın
Yanlış yazdım var yükseliyor.Kusura bakmayın
Ben sorunun internetle alakalı olduğunu düşünüyorum.2 hafta önce böyle bir şey yoktu şimdi oldu.Benle beraber arkadaşımda da aynı sorun oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı