CS:GO ve CS 2'de FPS düşmesi sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Murat1064

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Apacer panther cl16 3000mhz 2x8gb ram
Ekran kartı
rx 6600 xt
Anakart
a320m s2h
İşlemci
Ryzen5 5600
CS:GO ve CS2 de anlık drop giriyor özellikle rakip ile karşılaştğımda. Oynamaya engel ölçüde. Oyundan FPS sabitleyerek de denedim. Sabitlemeden de aynı. Normalde 400 üzeri FPS alıyor FPS olarak sabitleyince sabit gibi görünse de anlık donmalar oluyor. Birçok ayarı denedim oyundan da ekran kartı driverından da, ancak hala çözümü bulamadım. Ek olarak ekranım 165 Hz ve V-Sync aktifleştirdiğide oyundan FPS sabitlenmiyor hala 400 üstü. Radeon driverdan da FPS sabitleme denedim olmuyor ancak konsoldan Max FPS'den sabitleyebiliyorum. Diğer hiçbir FPS oyunlarında böyle sorun yaşamıyorum.

Setup:
Ryzen 5 5600 işlemci
RX 6600 XT ekran kartı
A320 m S2H anakart
2x8 3000 MHz DDR4 RAM
(BIOS'um ve driverlarımın hepsi güncel)

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO ve CS2 de anlık drop giriyor özellikle rakip ile karşılaştğımda. Oynamaya engel ölçüde. Oyundan FPS sabitleyerek de denedim. Sabitlemeden de aynı. Normalde 400 üzeri FPS alıyor FPS olarak sabitleyince sabit gibi görünse de anlık donmalar oluyor. Birçok ayarı denedim oyundan da ekran kartı driverından da, ancak hala çözümü bulamadım. Ek olarak ekranım 165 Hz ve V-Sync aktifleştirdiğide oyundan FPS sabitlenmiyor hala 400 üstü. Radeon driverdan da FPS sabitleme denedim olmuyor ancak konsoldan Max FPS'den sabitleyebiliyorum. Diğer hiçbir FPS oyunlarında böyle sorun yaşamıyorum.

Setup:
Ryzen 5 5600 işlemci
RX 6600 XT ekran kartı
A320 m S2H anakart
2x8 3000 MHz DDR4 RAM
(BIOS'um ve driverlarımın hepsi güncel)
Sorun oyunda hocam. Oyun ayarlarınızı atarsanız belki orada da birkaç değişiklik yapmanız için öneride bulunabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz benim de başıma geliyor ama tamamen çözemedim sadece azalıyor.

Sorun oyunda hocam. Oyun ayarlarınızı atarsanız belki orada da birkaç değişiklik yapmanız için öneride bulunabiliriz
Forumda bununla ilgili bir rehbere denk geldim. Konu başlığını tam olarak hatırlamıyorum ancak herşeyi tamamıyla eksiksiz yaptım.(Windows üzerinden, driver üzerinden, oyun dosyaları üzerinden vs.) Şuan oyunum hiç açılmıyor :) Dosyaları doğrulayıp tekrar ayar yapıp oyun ayarlarımı atarım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı