CS:GO ve DotA 2 tekrardan paralı olabilir

Keremtunus

Hectopat
Makaleler
2
İnternette doğru düzgün "kaynağı olmayan" haberler gördüm CS:GO'nun ve DotA 2'nin tekrar paralı olcağı söyleniyordu benim şöyle bir düşüncem var DotA 2'ye Source 2 geldi zaten bildiğim kadarıyla, CS'ye de Source 2 geldikten sonra insanların düşündüğü gibi paralı olabilir bence yani düşününce saçma gelmiyor ya peki sizce?

İnternette doğru düzgün "kaynağı olmayan" haberler gördüm CS:GO'nun ve DotA 2'nin tekrar paralı olcağı söyleniyordu benim şöyle bir düşüncem var DotA 2'ye Source 2 geldi zaten bildiğim kadarıyla, CS'ye de Source 2 geldikten sonra insanların düşündüğü gibi paralı olabilir bence yani düşününce saçma gelmiyor ya peki sizce?
Valve, CSGO Source 2 adında ayrı bir oyun olarak da satışa sunabilir.

Olmaz bence. Ücretsizken bir sürü kişi hesabına ekleyip oynadı ve oynamaya devam ediyor. CS:GO'da seçkini ücretli yaptılar yani getirmezler yüksek ihtimalle.

Umarım oyun source 2 ye geçerse oyunu önceden alanlara rozet verirler. Battle royale geldiği zaman sadakat rozeti verilmişti.

CS paralı olamaz ya. 🙁
CS'ye ne olduysa ücretsiz olduktan sonra oldu zaten. Paralı olması en doğrusu. DotA 2 içinse bir neden göremiyorum.

Umarım CS'de ki 250 TL'lik Prime sistemi kalkar eskisi gibi sadece oyun satılır.
Güncel kurdan satarlar oyunu. Operasyon Riptide 15$, Türkiye'de 200 TL. Oyun eski fiyatından yani 15$ bile satılsa bu 200 TL yapar ki o fiyata böyle oyun satan kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı