CS:GO ve Rus oyuncu kitlesi

Daha fazla  
Adam kendisine Rus denilince çığlık atarak "noo no ı am from england, america" diyor.
Kendilerinin ne kadar toxic olduğunu biliyor.
Ve kendisine başkanın kim? Diye sorulduğunda "Micheal Jordan" diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde evrensel dil "İngilizce"yi konuşmak yerine hep kendi dilleri "rusça"yı konuşurlar.
Bir maçta Rus ile karşılastıysanız o maçta "pls speak english" gibi şeyler görebilirsiniz.
Genelde o herkesin bildiği Rus küfüründen başka şeyler demezler. Derlerse de biz anlamayız.
Özet video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
En kanser oyuncular. Onlardan sonra Arap, Türk, Yunan ırkı gelir bence. Çok az sorunlu tiple karşılaştıklarım ise İngiliz, Alman, İtalyan tarzı ırklar oldu. Aslına millete göre değilde adama göre yargılamak lazım. Bazı asalaklar yüzünden ben de linç yiyebiliyorum oyunda.

Şahsen 3 arkadaş ile beraber girdiğimizde Türkçe konuşuyoruz ki eğer grupta biri (pleas, speak English) derse İngilizce konuşuyoruz. Lakin şu da var, Ruslar her ne kadar Rusça konuşuyorsa, mikrofonu olan Türkler de o kadar konuşmaya meyilli. Hadi ben zamanında azıcık Rusça çalıştım, lütfen İngilizce konuşur musun? Arkadaşlarım anlamıyor diyorum grupta eğer Rusça bilin biri varsa. Ha gerisi ona kalmış. Bence karakter meselesi. Ben de ölüm maçı vs oynarken Türk bulunca Türkçe konuşmaya meyilleniyorum. Geçenlerde Arap bir gruba denk geldim. Adamlar arapça konuşup bana İngilizce nereye gideceğimi ve kısa "Info"lar veriyorlardı. Şu da var Rus kültürünü araştırmanı isterim. İnsanları birbirine çok bağlı ve kendilerinden olmayanlara soğuklar ayrıca gereğinden fazla milliyetçiler.

Agam ben hep solo que girdim Master Guardian'a ciktim ve Rus'lar geldi mi Full rusca azcik İngilizce konusuyor Türk'ler geldi mi Full Türkçe minimal İngilizce konusuyorlar. Ben competitive R6 oynadim ikisi asiri farkli oyunlar. R6'te lean war bir suru harita ve destructable her şey o yuzden zor bir oyun learning Curve'u cok yuksek. CS:GO'ya bende yeni başladım daha hizli ve net oluyor. Ikisi icinde arkadaslazim orasi ayri

İğne deliğinden adam vurma oyunu gibi o oyun. Hiç alışamadım.

Oyun taktik gerektiriyor en azından. Bombanın yerini bulmalısın, drone var, tuzak, bomba, sessiz yürüyüş, kalp atışı okuyucu, klonlama, can yükseltme, çekiç vb. var CS:GO'da hiçbir şey yok.
Sadece yürüme ve ateş etme var.
Peak yapma simülatörü. Al birini vur ötekini. Nasıl bu kadar çok oynayanı var anlaması güç.

Bugün hiç güleceğimi tahmin etmemiştim.
R6'ya sade diyen bir CS:GO oyuncusudamı görecektik Allah'ım.
Cok rewarding. Clutch attin mi gogusun kabariyor. Harita bilgisi olmasina ragmen hergun ayni haritayi girsen yine farkli birsey cikabilecek bir oyun

Boşver. Biri duvardan vurunca ağlamış sanırım.

Geri
Yukarı