CS:GO'da neden çoğu oyuncu Rus?

Ruslarla aynı sunucudan giriyoruz, aslında sunucular ülkeye göre olsa daha iyi olabilir. En azından kendimizi karşı tarafa iletme sorunumuz ortadan kalkar.
Benim için ruslar olmasa oyunu boşuna oynuyor olurdum .D

Valve türk oyuncularını düşünmediği için İstanbul serverlarında oynamak yerine onlarla ortak sunucularda oynuyoruz.

BF4'te de çok Rus var bu arada :) oyunla alakalı değil bu konu. Adamlar bu tarz oyunlara bayılıyor bir de bu sunucu konuları falan var aynı sunucular da olduğun için oluyor. BF4 MP oynuyorum arada Nick'inden tut chatte yazanlara kadar hep Rus oluyor oyunda. Rusça falan yazıp duruyorlar hep bazıları Mic açıp sövüp duruyor millete :) sıkıntılı insanlar zaten. Birisi geçen Putin'e küfür etti chatte İngilizce yazdığı için anladım zaten küfür ettiğini oyunda ne kadar Rus varsa delirdiler resmen millet kafayı yedi. :)

BF4'te de çok Rus var bu arada :) oyunla alakalı değil bu konu. Adamlar bu tarz oyunlara bayılıyor bir de bu sunucu konuları falan var aynı sunucular da olduğun için oluyor. BF4 MP oynuyorum arada Nick'inden tut chatte yazanlara kadar hep Rus oluyor oyunda. Rusça falan yazıp duruyorlar hep bazıları Mic açıp sövüp duruyor millete :) sıkıntılı insanlar zaten. Birisi geçen Putin'e küfür etti chatte İngilizce yazdığı için anladım zaten küfür ettiğini oyunda ne kadar Rus varsa delirdiler resmen millet kafayı yedi. :)

Gerçek hayattaki savaşa hazırlanıyor hepsi, aynı durum BF3'te de var.

Gerçek hayattaki savaşa hazırlanıyor hepsi, aynı durum BF3'te de var.

Ya hocam geçen bir tane Rus vardı karşı takımda çocuğu 2-3 kere Sniper ile headshot ile tek sefer de indirdikten sonra resmen kafayı bana taktı öldüremediği zaman daha çok sinirlendi sonra da chatten benim nickimi yazıp saydırıp durmaya başladı. Harbi değişik millet bunlar :)

Selamlar. Az önce CS:GO'yu indirdim ve birkaç maçtan sonra daha fazla dayanamayıp sildim oyunu. Bir kere oyunda ne yaparsam yapayım kazanamıyorum. Olmuyor. Bir de oyunda iletişim kurma denen şey de yok. Oyunun %95'i kadarı herhalde Rus. Ben şimdi onlarla nasıl anlaşayım? Ne yapmalıyım?
Ruslar gürcüler ukraynalilar bulgarlar ile aynı sunucuya düşüyoruz. Konum olarak yakın oldukları için eşleşmeler genelde bu yönde oluyor. Amerikanlarda kanadalilar veya meksikalilar ile eşleşiyor. Davay davay blyet yada rush b gibi onurlu sözleri kullanarak ruslar ile sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz :D

Geri
Yukarı