CS:GO ve Valorant ani FPS düşüşü ardından geri yükselmesi

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Laptopta CS:GO ve Valorant oynarken FPS'im gayet iyi, akıcı oynuyorum ama oyun 2 el sonra drop girip kasmaya başlıyor ardından 3dk sonra tekrar bir drop girip tekrar akıcı hale geliyor. Bunun sebebi nedir?
GT520M, i3 380M, 4 GB RAM, Win 8.1 64 Bit sistem.

Laptopta CS:GO ve Valorant oynarken FPS'im gayet iyi, akıcı oynuyorum ama oyun 2 el sonra drop girip kasmaya başlıyor ardından 3dk sonra tekrar bir drop girip tekrar akıcı hale geliyor. Bunun sebebi nedir?

Valorant CS:GO gibi oyunlar genelde CPU üzerine kuruludur. RAM'in CPU'ya darboğaz yapıyor olabilir, yükseltmeni tavsiye ederim.

Valorant CS:GO gibi oyunlar genelde CPU üzerine kuruludur. RAM'in CPU'ya darboğaz yapıyor olabilir, yükseltmeni tavsiye ederim.

Sistemini söyler misin? Ona göre daha doğru bir RAM önerisi yapabilirim.

Isınmadan dolayı. İşlemcin aşırı ısındığı için performansını azaltıyor. Isı düşünce normal performansa dönüyor. CS:GO ve Valorant işlemci bazlı oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı