CS:GO veya Valorant renk ayarı nasıl yapılır?

wus

Hectopat
Merhaba. YouTube'da bir CS:GO videosu izlerken ekteki renk ayarını gördüm. O ayarı nasıl yapabilirim ve Valorant için de renk ayarı nasıl yaparım, bilgilendirir misiniz?

Screenshot_2020-11-13-17-26-27-626.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia kullanıyorsanız FreeStyle kullanarak AMD ise Alt+R kombinasyonu ile renk ayarı yapabilirsniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel ve Nvdia'da ekran kısmından doygunluğu arttırman lazım. AMD'de bilmiyorum.
Nvidia denetim masası kısmında doygunluk seçeneği göremedim. Video renk ayarlarında var ama "NVIDIA ayarlarıyla" seçeneğini açıp oynanabiliyor ancak.Ve oynasam bile hiçbir değişim olmuyor.
Nvidia kullanıyorsanız FreeStyle kullanarak AMD ise Alt+R kombinasyonu ile renk ayarı yapabilirsniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FreeStyle için sistem gereksinimlerim yeterli değil.

Nvidia denetim masası kısmında doygunluk seçeneği göremedim. Video renk ayarlarında var ama "NVIDIA ayarlarıyla" seçeneğini açıp oynanabiliyor ancak.Ve oynasam bile hiçbir değişim olmuyor.

FreeStyle için sistem gereksinimlerim yeterli değil.
Video kısmında değil ekran kısmında o ayar ve uygulaya basmanız lazım değişmesi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı