CS:GO Video Düzenleme Programı Önerisi

BlackSea57

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu aşağıdaki video gibi bir video hazırlama fikri içerisindeyim. Açıkçası hangi programa ihtiyacım olduğunu bilmiyorum, bu konuda yardımınızı bekliyorum. Ayrıca videodaki üstten görüş ve 2 takımdan bağımsız görüntü şeklini nasıl yakalayabilirim? Bu konuda beni aydınlatırsanız memnun kalırım. Şimdiden çok teşekkürler, iyi sosyaller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video düzenleme konusunda herkes aynı önerilerde bulunacaktır Bunlar;

- Sony Vegas Pro (Yada Movie Studio)
- Camtasia Studio
- FreeMake (Adındanda anlaşılacağı gibi ücretsiz)

Ama profesyonel olarak Premiere Pro, efektlerde ise After Effects. Ama bu son söylediğim programlar çok ciddi programlardır.

Ama bakış açılarına birşey diyemem çünkü hayatımda hiç CS: GO oynamadım :LOL:

Oyunun görüntüsünü yakalaman için internetten CS GO Moviemaking yazarsaniz cikacaktir. Burdan kısaca yazmak gerekirse oyunun demosunu indirip(oynanilan oyunun tekrarı) bir program yardimiyla açıp console dan ayarlar yapip cekmeye basliyorsun. Çektikten sonra virtualdub ile renderliyorsun ve video hazir oluyor. Editlemek için Sony Vegas en iyisidir. Efekt rehberleri olarak Alpertungaedits kanalı var ordan çoğunu ogrenebilirsin. Kolay Gelsin ;)

Oyunun görüntüsünü yakalaman için internetten CS GO Moviemaking yazarsaniz cikacaktir. Burdan kısaca yazmak gerekirse oyunun demosunu indirip(oynanilan oyunun tekrarı) bir program yardimiyla açıp console dan ayarlar yapip cekmeye basliyorsun. Çektikten sonra virtualdub ile renderliyorsun ve video hazir oluyor. Editlemek için Sony Vegas en iyisidir. Efekt rehberleri olarak Alpertungaedits kanalı var ordan çoğunu ogrenebilirsin. Kolay Gelsin ;)

Çok teşekkürler
Aklımdaki tüm soruları cevaplamışsın :)

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler. İyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar. Bu aşağıdaki video gibi bir video hazırlama fikri içerisindeyim. Açıkçası hangi programa ihtiyacım olduğunu bilmiyorum, bu konuda yardımınızı bekliyorum. Ayrıca videodaki üstten görüş ve 2 takımdan bağımsız görüntü şeklini nasıl yakalayabilirim? Bu konuda beni aydınlatırsanız memnun kalırım. Şimdiden çok teşekkürler, iyi sosyaller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sony Vegas Pro 13 kullan. İşe alıştığında daha da profesyonellerine gidersin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı