CS:GO vs BF5/BF1

Günaydın arkadaşlar. İndirimdeki BF5'i mi alayım 103 liraya yoksa CS:GO Prime status mu alayım? Alternatif önerilere de açığım.
BF al CS:GO zaten bedava istediğinde girersin.

BF 5 ve 1 daha önce Amazon Prime ile bedava verilmişti. Eğer herhangi bir yerden( tanıdıklarınızdan vs.) Temin edebilirseniz çok iyi olur. Onun dışında eğer çok hasta bir FPS oyuncusu değilseniz CS:GO'nun indirime girmesini bekleyebilirsiniz. Eğer ben alırım bin saat oynarım vs. diyorsanız zaten alın. Onun dışında eğer.

Hocam Cs Go 123 lira ödeyince prime status olarak oynuyorsun seçkin hesap bedavaya bu mümküğn değil artık ve hile sayısı daha fazla beleş olanda
Evet biliyorum.

BF 5 ve 1 daha önce Amazon Prime ile bedava verilmişti. Eğer herhangi bir yerden( tanıdıklarınızdan vs.) Temin edebilirseniz çok iyi olur. Onun dışında eğer çok hasta bir FPS oyuncusu değilseniz CS:GO'nun indirime girmesini bekleyebilirsiniz. Eğer ben alırım bin saat oynarım vs. diyorsanız zaten alın. Onun dışında eğer.

BF1 veya 5'i bulamazsanız alabilirsiniz.

CS:GO tek tip bir oyun yıllardır aynı. Rekabetçi oynayayım rank kasayım diyorsan CS:GO al. Battlefield V'de güzel oyundur. BF1 de alınabilir fakat online sayısı daha az olabilir.

Ben olsam BFV alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı