CS:GO vs Six Siege

Abi rekabet oyunları eski tadını vermiyor. LOL ve CS:GO gibi oyunlarda artık oyun zevki bıraktırmıyorlar. Benim önerim Single player oyunlar. Onun haricinde R6 öneririm.

Rainbow six alışması zor bir oyun, oyundan zevk alman için haritaları ve karakterlerin özelliklerini, kullanım alanlarını öğrenmen lazım. Ayrıca smurf hesap olmadıkça 26 TL'lik versiyonu almanızı önermem. Ben oyunu ilk çıktığı dönemde almıştım o yüzden çok zorlanmadım ama bu dönemde yeni başlayanlar baya sıkıntı çekiyor. Zamanın varsa Rainbow Six'i öneririm.

Aslında arkadaşla CS:GO alıp oynayacaktım fakat ban çok oluyor birde bence sıkıyor. Yani değişik bir düzeni var Six Siege'in CS:GO'ya göre. Ben oyunlarda zamanla profosyonel olup daha iyi oynamayı seviyorum. Started olan modeli alacağım. Yaz tatilinde CS:GO alacağım.

Yanlış Bilgilendirme!
R6'da belli bir rank sistemi yok. Yani oyuna yıllarını vermiş adamlar karşınıza gelebiliyor. Ben CSGO almanı tavsiye ederim. Bir de eğer starter pack alacaksan sadece iki operatör açık. Ve oyun çok zorlaşıyor. Bir de diğer operatörleri açmak istersen de daha çok emek harcaman lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı