CS:GO vs Rainbow Six Siege

Ben de cs:go oyuncusuydum taa ki r6 alana kadar :D R6 aldıktan sonra cs:go' ya bir daha girmedim. R6' da arkadaşların varsa en azından 3 kişi tadından yenmez. R6 öneririm.

Kardeş sen buna bakma sen kesin Rainbow al. CS eskide kaldı. Şimdi Wolfteam, CS, Metin 2 gibi oyunlar oynanmaz. İnan bana oyunun bir paketini de alırsan (year 2 veya gold edition veya hatta valla year 2 gold edition) al oyun seni bırakmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Csgo da 1.5k saati olup global elite rankina sahibim r6 yı da 300 saat oynadım csgo da hilelerden dolayı canından bezebilirsin r6 da ise kötü serverlardan dolayı canın bezebilir. Csgo da çok arkadaş edinirsin hatrı sayılır bir rank a varınca turnuvalarada katılabilirsin fakat r6 da kendine arkadaş bulman zor olacaktır kararını sen ver artık bu arada iki oyunda da ilk başlarda sakin ranked girme cs de basit eğlence r6 da casual oyna oyuna iyice alış sormak istediğin daha ayrıntılı sorular varsa sorabilirsin.

Beyler Rainboe varsa eklesin: I.want.Pepsi beraber rank atarız.

Serverler kötü değil. Bence akıcı. Benim ping 80 falan oluyor. Ama Ubisoft bazen canından bezdirtebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı