CS:GO vs Valorant'ta Alt Tab atınca oyun donuyor ve sistem resetlemeden düzelmiyor

EvolvedZoom

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO ve Valorant oynarken Alt Tab attığımda bilgisayar donuyor fakat mouse hareket ettirebiliyorum ve kasadaki reset tuşuna basmadan düzelmiyor. Bilgisayarda herhangi bir komut çalışmıyor. İlk başta sorun Valorant'ın raunt başlarında donup 5 saniye civarı sonrasında oyunu tekrardan açmışım gibi yapıp oyuna sokuyordu. Şu anda da o sorun bazen oluyor ama bu donma neredeyse her gün başıma geliyor. CS:GO'da bugün ses acarken klavyemde Windows sistemeninden Alt Tab'e atmadan ses acarken oyun saçma derecede kasmaya başladı ondan sonra bir iki kere daha ses acıp kapatırken bilgisayar dondu mouse hareket ediyor ama Görev Yöneticisi falan acılmıyor.
Zorunlu olarak reset atmak zorunda kaldım. Sorunla ilgili bulabildiğim kadar kaynağı tüketmeye çalıştım içlerinden benim sorunumu yaşayanlar çıktı birisi Armoury Crate yazılımı silince düzeldi demiş. İnternette biraz baktım kaldırmanın bazı özellikleri devre dışı bıraktığı yazıyor. Ben de çözümü sizde arıyorum arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı