CS:GO vuruşları kaydetme yazılımı önerisi

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bir CS:GO oyuncusuyum ve bazen güzel vuruşlar yaptığım oluyor. Peki bu vuruşları kaydetmek için ne yapmam gerekiyor vurduğumda bir kayıt olmuyor ama son 30 saniyeyi, 1 dakikayı falan kaydetmek için bir program olabilir mi?

Nvidia kullanıyorsan ShadowPlay var, anında yeniden oynatma özelliği ile süresini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Mesela 2:45 saniyelik ayar yaptınız, öff şlaks diye eyvipi ile bir vurdunuz hetşat gitti sizde ALT + F10 yapıp son 2:45 saniyeyi kaydedebiliyorsunuz.
5453.PNG

Programı indirdim fakat oyun içi yer paylaşımı kısmında ekran kartımın yeterli olmadığını gördüm halbuki ekran kartım çok da eski değil GT1030 kullanıyorum. Bunun bi çözümü veya başka bir program var mı?

Alternatif olarak Gif Your Game'in Alpha sürümünü kullanabilirsin. Ayrıca işlemciyle mi, ekran kartıyla mı kayıt edeceğini de seçebiliyorsun. CSGO içinde kaydetmeme gibi problemi olabiliyor, onun da çözümü var.

Yetkilinin verdiği Alpha sürümü ve kaydetmeme sorunu yaşıyorsan çözümü:
https://download.gifyourgame.com/app/Gif Your Game Setup 4.0.0-alpha.61.exe
Close all games and quit gyg from system tray before you install the alpha. Keep in mind that it is still in beta. Let us know if you have any issues with this version.

If clipping with F6 doesn't work you can try the following steps:
1. Make sure clip anything is disabled.
2. Check if the Videos\gyg folder exist, maybe try to delete and recreate it or change the folder completely.
3. Enable buffer in screen capture settings.
4. If it still doesn't work close all games and quit gyg from system tray then run gyg as admin.

NOT: Başka oyunlarda da kullanılabiliyor bu uygulama. Mesela Rocket League oynuyorsan uygulama direkt kendi sunucularında, en yüksek ayarlarda klip alıp, bulut sisteminde kayıt edip sana ulaştırıyor (hem de sistemi zerre yormadan).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı