CS:GO Wi-Fi Bağlantı Kesilme Sorunu

gbicer92

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Monster Abra A5 V5.1 laptop ve ZyXEL P-660HN-T1 modem bulunmakta ve Vodafone Net 12 Mbit/s download - 0,6 Mbit/sn upload hızına sahip bir bağlantı kullanıyorum. CS:GO bağlantı sorunu yaşıyorum. Maddeler halinde özetleyeyim.
  • Wi-Fi ile CS:GO sunucularıma girdiğimde Sağ köşede Uyarı! bağlantı sorunu hatası ve geri sayım beliriyor ve sanırım modemin Wi-Fi bağlantısı kesiliyor. Çünkü telefon bağlantısı falan da kesiliyor, devam edersem geliyor bağlantı fakat anlık tekrar gidiyor.
  • Bu olay diğer oyunlarda (LoL, Dota vs.) gibi gerçekleşmiyor, yani Wi-Fi kullanarak normal olarak diger oyunları oynuyorum.
  • LAN bağlantısı ile CS:GO girdiğimde ise bilgisayarımdan olabilecek en sağlıklı şekilde oyunu oynuyorum fakat bu sefer de modemin Wi-Fi bağlantısı çalışmıyor yani telefondan bağlanamıyorum, yani kısaca sadece PC'den nete bağlanabiliyorum.
  • Eski bilgisayarımda (Samsung R580 JS02) CS:GO oynadıgımda her şekilde oynayabiliyorum. (Wi-Fi - LAN)
Tam anlamıyla bir bilmecenin içindeyim. Ne PC'de ne de modemde sorun bulamıyorum, o kadar araştırmama rağmen hiçbir konu bulamadım. Hedef ben miyim? Technopat'ı YouTube'dan takip ediyorum, umarım burada derdime çare bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı