CS:GO yakın tarihte inanılmaz kar ettirecek kasa önerisi veriyorum

Biriktirmek daha zararlı doviz şeklinde biriktiriyorsan sıkıntı yok.
Döviz şeklinde biriktiriyordum. 8.3 iken alım yaptım. Dolar baya düştü şuan. Zarar ettim. Herhalde borç falan aldık bir ülkeden. Doların düşmesi aşırı zor böyle bir ülke yönetiminde.

Dediklerinde çok haklısın ama püf noktası şu. Yatırım yapacağımız şey kasa, sticker olmalı. Bu itemler kullanılır ve azalır belli bir süre bekledikten sonra değer kazanacaktır. Bir çok kişi yatırım yapsa bile kasalar açılacak stickerler yapıştırılacak haliyle sayı azalacak diye düşünüyorum.

2019 Parlak kapsüllere yatırım yaptım 6-7 ay önce bekliyorum hemen hemen aldığım fiyatın 2 katına gidiyor. Kapsüllerin uzun vadede iyi getirisi var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210101-164910_Steam.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 102
2019 parlak kapsüllere yatırım yaptım 6-7 ay önce bekliyorum hemen hemen aldığım fiyatın 2 katına gidiyor. Kapsüllerin uzun vadede iyi getirisi var.

Yani şu an kapsüller 7.61 lira bunlar bir maç sonrası falan mı artacak diyorsunuz.

Yani şu an kapsüller 7.61 lira bunlar bir maç sonrası falan mı artacak diyorsunuz.
Turnuva kapsülleri artar o normal kapsüllerin fiyatı değişmez. Turnuva kapsülleri sayılı çıkar en son 2019'da yapıldı. Bu sene tekrardan turnuva düzenlenirse onlardan alım yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…