CS:GO yakın tarihte inanılmaz kar ettirecek kasa önerisi veriyorum

CS:GO Piyasası hakkında çok bir bilgim yok ama bir düşüncemi belirtmek istiyorum.

Bu kapsül meselesini son zamanlarda çok görmeye başladım. Herkes bu mevzuya uyanmış olmalı çünkü herkesin dilinde dolanmaya başladı.

Herkes alıp buna yatırım yaparsa arz talep dengesizliği yüzünden zarar ettirme ihtimali var.

Bu kapsüllerin para etmesi için sayısının az ve nadir olması gerek. Herkesin elinde olunca bir anlamı kalmaz.
Dediklerinde çok haklısın ama püf noktası şu. Yatırım yapacağımız şey kasa, sticker olmalı. Bu itemler kullanılır ve azalır belli bir süre bekledikten sonra değer kazanacaktır. Bir çok kişi yatırım yapsa bile kasalar açılacak stickerler yapıştırılacak haliyle sayı azalacak diye düşünüyorum.

6 TL'ye aldığım kasa 25 TL'ye kadar çıktı fakat şu an 2 TL'ye satılıyor. Şu an dediğim kasa Parçalanmış Ağ kasası. 11 TL'yken satmıştım. Kâr etmek istiyorsanız (yatırım tavsiyesi değildir) 2021'de olacak CS:GO turnuvalarına özel yeni kapsül gelecek. O kapsüllerden çok sayıda alırsanız efsane kâr edersiniz.
2019 Parlak kapsüllere yatırım yaptım 6-7 ay önce bekliyorum hemen hemen aldığım fiyatın 2 katına gidiyor. Kapsüllerin uzun vadede iyi getirisi var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210101-164910_Steam.jpg
    Screenshot_20210101-164910_Steam.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 102

Geri
Yukarı