CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir
CSGO.jpg

Valve, dünyanın en popüler popüler oyunlarından biri olan Counter-Strike: Global Offensive’i yeni Source 2 motoru ile güncelleyebilir. Source, Valve Corporation eliyle geliştirilen bir 3B oyun motoru. Bu motor ilk defa ...

Devamı: CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Source 2 motorunun neler yapabildiğini sanırım Half-Life: Alyx ile görmüş olduk, fakat bu tarz bir güncelleme alacağına inanmıyorum CS:GO'nun, sonuçta e-spor odaklı ve yüksek FPS gerektiren bir oyun. Ama daha iyi optimizasyon , özellikle anlık takılmalara bir çözüm işlemcisi zorlanan oyuncuları çok mutlu edecektir.

DotA 2'ye yaptıkları gibi oyunu Vulkan'a aktarsalar tadından yenmez diye düşünüyorum ayrıca.

2-3 ay sonra o oyun unutulur. CS:GO her zaman yerini korumuştur.
CS:GO her zaman yerini korumadı. CS:GO vasatın altı bir çıkış yaptı, hatta CS 1.6 takımları bile CS:GO oynamayı reddetmişti.

CS:GO berbat bir çıkış yapıp bu günlere geldiyse; adam akıllı hile koruması olan, network altyapısı CS:GO'dan 30 kat daha iyi olan bir oyun da rahatlıkla oraya gelebilir.

Valorant'ı denemenizi tavsiye ederim.

Hile olayı CS:GO'da bitmez. Çoğu oyunda da hile mevcut, ama fazla değil. MM gibi platforumlarda hile zaten olur. Faceit Premium veya ESEA gibi platforumlarda hile çok az. Valorant ile CS:GO çok farklı oyunlar. Profesyonel olarak CS:GO devam ediyor. Navi, Astralis ve benzeri gibi dünyaca ünlü takımlar mevcut. CS:GO hiçbir zaman ölmez, bunu unutmayın. @Mert

CS:GO neden ölmedi biliyor musunuz? Yıllarca alternatifi olmadı. Bugün ise var.

CS:GO'da eğer Faceit FPL'de oynuyorsanız güzel oyun, katılıyorum. MM gibi platformlarda hile zaten olur nasıl bir cümledir Allah aşkına? Zorunda mıyım ben hileye karşı gelmeye? Faceit'in engelleyebildiği hileyi Valve neden engelleyemiyor? 64 tickrate'li sunucularda oynamak zorunda değilim.

CS:GO'nun kaymak tabakası oynamaya devam edebilir. Ben de yıllarca CS:GO severek oynadım ama şu an CS:GO bana keyif vermiyor, aksine sinir ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı