CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir

64 tickrate gibi bir platforumda nasıl zevk almayı düşünüyorsun? Valve neden engelliyemiyor değil, neden engellemiyor diye sormalısın. İşin içine ticaret girerse, olaylar değişir. Valve bilmiyor mu hile koruması getirmeyi? İşlerine gelmiyor ve bu işten para kazanıyorlar. FPL dediğin platforuma kimse kolay kolay çıkamaz. İstersen MM'de global ol, gene zevk alamazsın. MM oynamanın mantığı yok. Uzun süre oynadığına göre, bu durumu anlamış olmalısın. Oyunda gelişmek ve zevk al almak istiyorsan, dediğim platforumlarda rahatlıkla oynayabilirsin. Valorant ile CS:GO çok farklı oyunlar. @Mert

64 tickrate gibi bir platforumda nasıl zevk almayı düşünüyorsun? Valve neden engelliyemiyor değil, neden engellemiyor diye sormalısın. İşin içine ticaret girerse, olaylar değişir. Valve bilmiyor mu hile koruması getirmeyi? İşlerine gelmiyor ve bu işten para kazanıyorlar. FPL dediğin platforuma kimse kolay kolay çıkamaz. İstersen MM'de global ol, gene zevk alamazsın. MM oynamanın mantığı yok. Uzun süre oynadığına göre, bu durumu anlamış olmalısın. Oyunda gelişmek ve zevk al almak istiyorsan, dediğim platforumlarda rahatlıkla oynayabilirsin. Valorant ile CS:GO çok farklı oyunlar. @Mert
Bir oyunun kendi rekabetçi sistemi bozuk ve bu size normal mi geliyor ? Source 2 bile kurtarmaz artık bu aç valve'yi.

CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir
CSGO.jpg

Valve, dünyanın en popüler popüler oyunlarından biri olan Counter-Strike: Global Offensive’i yeni Source 2 motoru ile güncelleyebilir. Source, Valve Corporation eliyle geliştirilen bir 3B oyun motoru. Bu motor ilk defa ...

Devamı: CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Çok güzel olur. Ama FPS çok düşmezse iyidir. Zaten şuan oyunda herkes alabildiği en düşük FPS değerini alıyor. Valve'ın ilk adımı, shader detaylarını yükseğe çekmekti zaten.

@CillianMurphy Valorant ile CS:GO çok farklı oyunlar değil. Bariz bir biçimde CS:GO oynayanların en rahat edebileceği oyunlardan birisi. Saatlerce oynadım diyorum, hadi bana inanmayın, açın Twitch'i.

Çatır çatır vuruyor herkesi CS'ciler.

CS:GO bitmez evet. Sahnede bitmez. Hala profesyoneller oynar ama, benim gibi adamlar oynamaz. Hileyi engelleyemiyorsa, işine gelmiyorsa ben yokum. Emin olun o oyuncu sayısı düşünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. 64 Tickrate'te zevk almayı beklemiyorum zaten. Sağdan soldan paranın dibine vuran Valve zahmet eder de sunucularını 128 Tick yaparsa o zaman daha eğlenceli olabilir. Olay bu zaten. Valorant'a giriyorum, oyna tuşuna basıyorum ve oynuyorum bu kadar basit.

Tek platforum olsaydı, söylediğine hak verirdim. Rekabetçi platforumu diğer oyunlar gibi değil. CS:GO'nun 3-4 tane üst düzey platforumu mevcut. Ve bu durum Valve ile alakalı değil. Valve'nin tek platforumu MM. Kimse zaten rekabetçi havuzunda oynamıyor. Bu yüzden bana normal geliyor. @Escuba

@CillianMurphy Valorant ile CS:GO çok farklı oyunlar değil. Bariz bir biçimde CS:GO oynayanların en rahat edebileceği oyunlardan birisi. Saatlerce oynadım diyorum, hadi bana inanmayın, açın Twitch'i.

Çatır çatır vuruyor herkesi CS'ciler.

CS:GO bitmez evet. Sahnede bitmez. Hala profesyoneller oynar ama, benim gibi adamlar oynamaz. Hileyi engelleyemiyorsa, işine gelmiyorsa ben yokum. Emin olun o oyuncu sayısı düşünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. 64 Tickrate'te zevk almayı beklemiyorum zaten. Sağdan soldan paranın dibine vuran Valve zahmet eder de sunucularını 128 Tick yaparsa o zaman daha eğlenceli olabilir. Olay bu zaten. Valorant'a giriyorum, oyna tuşuna basıyorum ve oynuyorum bu kadar basit.
Sizin bu oyunu oynayıp oynamamanıza bağlı olarak CS:GO kötü bir oyun olamaz. Size CS:GO'da alternatif platforumları söyledim ve çoğu oyuncu bu platforumlarda oynuyor. Valorant ile CS:GO'yu bir tutmanız çok ilginç. Oyunda olan aim ve hassasiyet bile farklı.

CS:GO hiçbir zaman iyi bir oyun değildi bence çünkü Valve'nin sağlıklı çalışan bir anti-cheat'i olmadı, 64 tickrateden varzgeçmedi, optimizasyon sorunları 2012'den beri çözülmedi ama insanlar için neredeyse bir kültür haline geldiği, ulaşılabilir olduğu ve P2W olmadığı için bu kadar oynandı tabii özellikle faceit ve esea da unutulmamalı onlar sayesinde oynanıyor zaten faceitin anlık 200k oyuncusu var.
Şimdi de Source 2 kararı gayet normal çünkü artık bir rakibi var ama bu kadarla kalmamalı diğer sorunları da halletmeli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı