CS:GO yanlışlıkla satılan bıçağı geri alma

NiksyW

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim gibi CS:GO'da bıçağımı yanlışlıkla 3 TL'ye satmıştım geçen sene :( Ve kime sorsam daha alamazsın vb. şeyler dedi. Son günlerde desteğe başvurursam verebileceklerini söylediler, hesabımın çalındığını belirtirsem verebilirlermiş. Konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Hesabın çalınmadı, ürünü kendin satmışsın. Bu durumda kayıtlardan bunu görürler ve hiçbir iade işlemi yapılmaz.
Yapılsa bile üzerinden sene geçmiş...

Üzerinden 1 sene geçmiş diyorsun. Mümkün olacağını sanmıyorum. Üstelik @Asım Demir hocamın dediği gibi hesabım çalındı ondan gibi yanlış ibrazlarda bulunursan onlar bunun gerçek olmadığını kolay bir şekilde anlayabilir.

Zaten o bıçağı büyük ihtimal birisi almadı. Valve sistemi ürün fiyatının düşmemesi için botları ile o itemi çekiyor.

Geri alması zor gözüküyor sistemden kimin tarafından satıldığını göreceklerdir. Ama sen steam destekle konuşmayı dene bir kez. Aradan bir sene geçse de belki yardımcı olabilirler.

Başlıkta belirtiğim gibi CS:GO'da bıçağımı yanlışlıkla 3 TL'ye satmıştım geçen sene :( Ve kime sorsam daha alamazsın vb. şeyler dedi. Son günlerde desteğe başvurursam verebileceklerini söylediler, hesabımın çalındığını belirtirsem verebilirlermiş. Konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.
Konuyu hortlatmış olduğum için kusura bakmayın arkadaşlar 🙂 Konu ile alakalı bir sonuca varabildiniz mi hocam benzer durumla karşı karşıya kalan biri olarak merak ettim

Konuyu hortlatmış olduğum için kusura bakmayın arkadaşlar 🙂 konu ile alakalı bir sonuca varabildiniz mi hocam benzer durumla karşı karşıya kalan biri olarak merak ettim.

Maalesef hiçbir şekilde iade olmuyor çünkü zorlama vs. yok bir de satışa koyarken sözleşme işaretliyorsun orada kurallar yazıyor. Bende zamanında 1 tane bıçağı kaptırmıştım neyse ki o dönemler çok pahalı değildi. Millet direk 2-3 TL'den sipariş veriyor anında bıçağı çekiyorlar bizim gibilerde tuzağa düşüyor :)

Bilgi olması açısından söylüyorum siz pahalı bir eşyayı 1 tlden satışa koysanız bile en yüksek satın alma siparişini veren alıcıyla eşleşiyorsunuz ve alıcının cüzdanından sizin belirlediğiniz miktar düşülüyor valve ve cs vergisini alıyor kalan miktar satıcının cüzdanına gidiyor.
Bazen(yoğunluğa bağlı olmalı) bu eşleşmeler uzun sürüyor ve birisi manuel olarak satın al butonuna tıklayıp sipariş bile vermeden piyasanın çok aşağısında bir fiyata eşya alabiliyor.

Maalesef hiçbir şekilde iade olmuyor çünkü zorlama vs. yok bir de satışa koyarken sözleşme işaretliyorsun orada kurallar yazıyor. Bende zamanında 1 tane bıçağı kaptırmıştım neyse ki o dönemler çok pahalı değildi. Millet direk 2-3 TL'den sipariş veriyor anında bıçağı çekiyorlar bizim gibilerde tuzağa düşüyor :)
Anladım hocam bi bardak su içmekten başka yapacak bişeyim yok demekki 🙂
Bilgi olması açısından söylüyorum siz pahalı bir eşyayı 1 tlden satışa koysanız bile en yüksek satın alma siparişini veren alıcıyla eşleşiyorsunuz ve alıcının cüzdanından sizin belirlediğiniz miktar düşülüyor valve ve cs vergisini alıyor kalan miktar satıcının cüzdanına gidiyor.
Bazen(yoğunluğa bağlı olmalı) bu eşleşmeler uzun sürüyor ve birisi manuel olarak satın al butonuna tıklayıp sipariş bile vermeden piyasanın çok aşağısında bir fiyata eşya alabiliyor.
Ya alan kişiyede baktım herşeyi gizli bi profil alan kişi kullansa yine gam yemicem yukarda okuduğum kadarıyla valvenin kendi botları alıyormuş gerçi her halükarda sözleşmeyi imzaladıktan sonra ister bot ister kişi alsın sonucu değiştirmeyecek de işte dikkatsizlik pahalıya patladı diyelim 🙂
İlgi alakanız için teşekkürler hepinize

Yeni konular

Geri
Yukarı