CS:GO yeni anti-hile betası geldi

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
CS:GO'ya yeni anti-hile geldi ve detaylarını bıraktım. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Vanguard gibi olur mu yoksa hiçbir işe yaramaz mı?

Kaynak: HellianTV
WhatsApp Image 2020-06-27 at 01.12.07 (1).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumun hilecilerin önüne geçebileceğini düşünmüyorum. Hileciler bunu yine kolayca bypass edebilecektir. Hele ki yeni bir çalışma olduğu için çok daha kolay olur. Valorant'ın piyasaya çıkması, CS:GO açısından oldukça iyi oldu. Rekabet arttığı için CS:GO kendine bir çeki düzen verecektir.

Bence hileleri yine engelleyemeyecekler. Hep böyle diyorlar max. 2 hafta azalıyor hileler sonra yine başlıyorlar.
CS:GO nun VAC'dan başka bir sisteme ihtiyacı var VAC kurtarmaz.

Bu durumun hilecilerin önüne geçebileceğini düşünmüyorum. Hileciler bunu yine kolayca bypass edebilecektir. Hele ki yeni bir çalışma olduğu için çok daha kolay olur. Valorant'ın piyasaya çıkması, CS:GO açısından oldukça iyi oldu. Rekabet arttığı için CS:GO kendine bir çeki düzen verecektir.
Ben de öyle düşünüyorum ama bakalım.

En azından belli hilecilerin önüne geçer bu adım bence yeni adımların geleceğinin habercisi.

Geri
Yukarı