CS:GO FACEIT'te hile geldi

SlayKul

Decapat
Daha fazla  
FACEIT'te maçta hile geldi karşıya. Adam seçkin bile değil. FACEIT maçına nasıl katılabiliyor? Profilinde seçkin rozeti yoktu ve bildiğim kadarıyla o rozet gizlenemez. Adam 1/0/7 oynarken T geçtiğinde birdenbire her yere prefire atmaya başladı ki kendim de uzun zamandır CS:GO oyuncusuyum, o vuruşlar ancak Xantares gibi oyunculardan çıkabilir. Nasıl mümkün olabiliyor FACEIT'te hile gelmesi? Trust factor etkiler mi FACEIT eslesmesini?

FACEIT'te maçta hile geldi karşıya. Adam seçkin bile değil. FACEIT maçına nasıl katılabiliyor? Profilinde seçkin rozeti yoktu ve bildiğim kadarıyla o rozet gizlenemez. Adam 1/0/7 oynarken T geçtiğinde birdenbire her yere prefire atmaya başladı ki kendim de uzun zamandır CS:GO oyuncusuyum, o vuruşlar ancak Xantares gibi oyunculardan çıkabilir. Nasıl mümkün olabiliyor FACEIT'te hile gelmesi? Trust factor etkiler mi FACEIT eslesmesini?
Hocam seçkin rozeti yok zaten sadakat rozetinden bahsediyor olablirsiniz. O ise oyun bedava dağıtılmaya başlanmadan önce verilidi alanlara.

Hocam profiline sağ tık yaptığınızda övgüleri yanında ufak sembol olararak gözüküyordu takım arkadaşına vardı fakat kendisinde yoktu o sembol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Smurf olmadığına %100 eminim yaptığı hareketler smurfluk bir şey değil prefire atabileceği iki nokta var her seferinde ilk atması gereken yer değil benim olduğum yer oluyor. Oyunun başlarında bu yok fakat yenmeye başladığımızda bir anda adam esporcuya dönüşüyor+ olarak seçkin bile değil hesabı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trust factor ile FACEIT'in alakası yok. Bunun dışında FACEIT'e asla hile gelmez diyemezsin bu oran rekabetçiye göre daha düşük olsa da ihtimali var. Ama FACEIT hileleri banlama konusunda CS'ye oranla çok daha iyi iş çıkarıyor.

FACEIT'te maçta hile geldi karşıya. Adam seçkin bile değil. FACEIT maçına nasıl katılabiliyor? Profilinde seçkin rozeti yoktu ve bildiğim kadarıyla o rozet gizlenemez. Adam 1/0/7 oynarken t geçtiğinde birdenbire her yere prefire atmaya başladı ki kendim de uzun zamandır CS:GO oyuncusuyum, o vuruşlar ancak xantares gibi oyunculardan çıkabilir. Nasıl mümkün olabiliyor FACEIT'te hile gelmesi? Trust factor etkiler mi FACEIT eslesmesini?

Kanka oyun ücretsiz olduğu için FACEIT pre alan herkes senin maçına gelebilir önemli olan LV6'nın üstüne çıkmak ben 5'ten 2'ye bir düşüş yaşadım muhteşem kaydırdılar hesabımı.

Şu anda 7 levelim. 10'dan düştüm. Karşı tarafa 10 3200 elo adam geldi. Hile diye düşünüp rapor etmiştim ban yedi bildirimi geldi. FACEIT'te seçkin hesap olma şartı yok. Ve güven faktörü denilen şey FACEIT için değil normal rekabetçi için geçerli. Sonuç olarak her level de her eloda hile gelebilir. Fakat FACEIT'te bu güne kadar 50ye yakın hesap banlattım. Hile olma ihtimali olan kişiyi raporlayın kısa sürede ban yer. Ayrıca smurf olduğunu düşündüğünüz kişiyi de raporlayıp açıklama kısmına smurf yazarsanız yine ban yiyor. FACEIT'te hile gelmez diye bir şey yok ama kısa sürede ban yiyorlar. İki aydır oyunu oynamayan biri olarak iki ay içinde 15-20 arası bildirim geldi rapor ettiğiniz için teşekkürler diye. Yani hala banlanıyorlar.

Geri
Yukarı