Çözüm CS:GO yeni gelen güncelleme ile düşük FPS sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyun ayarlarındaki değişiklikler her işlemci ve ekran kartında farklı sonuçlar verir tecrübenizi paylaşmanız güzel ama bu ayar fps düşürüyor diye genel bir kanıya varamazsınız. Birde tercih meselesi ama doğrudan düşman görme üzerine bir ayarı kapatmak saçma çünkü oyun düşman görme üzerine zaten. Salise farkla öne geçmek için monitörlere o kadar para veriliyor. FPS düşmesi benim sprayimi bozuyor diyip kapatabilirsin tabi saygı duyarım. Donanımınızla uyumsuz bir ayardır yine kapatırsın. Sadece başkalarına ayarı kapatmayı önerirken dikkatli olmak lazım.

Oyun ayarlarındaki değişiklikler her işlemci ve ekran kartında farklı sonuçlar verir tecrübenizi paylaşmanız güzel ama bu ayar fps düşürüyor diye genel bir kanıya varamazsınız. Birde tercih meselesi ama doğrudan düşman görme üzerine bir ayarı kapatmak saçma çünkü oyun düşman görme üzerine zaten. Salise farkla öne geçmek için monitörlere o kadar para veriliyor. FPS düşmesi benim sprayimi bozuyor diyip kapatabilirsin tabi saygı duyarım. Donanımınızla uyumsuz bir ayardır yine kapatırsın. Sadece başkalarına ayarı kapatmayı önerirken dikkatli olmak lazım.

Farkettiyseniz FPS sorunu yazıyor.

Farkettiyseniz FPS sorunu yazıyor.
Farkında olarak yazdım zaten mesajımı. Rehber olarak nitelendirdiğiniz konuyla alakalı eksik, yanlış gördüğüm şeyleri yorumladım.
Örnekle açıklayayım;
Bazı kaynaklarda hiçbir şekilde FPS düşmeyeceği yazıyor fakat bu tamamen yanlış.
Sizinde söylediğiniz gibi düşmeyeceğini söyleyenler ne kadar yanlış ise bu konu içeriğide o kadar yanlış.
O ayarı açarsanız FPS'iniz 20-30 düşer.
Örneğin; Açıyorum, düşmüyor?
Neden? Donanım farklı.

Doğru konu içeriği özeti; Bu ayar bazı donanımlarda fps düşüşüne neden olabiliyor fps sorunu yaşayan arkadaşların bu ayarı test etmesini öneririm.

Farkında olarak yazdım zaten mesajımı. Rehber olarak nitelendirdiğiniz konuyla alakalı eksik, yanlış gördüğüm şeyleri yorumladım.
Örnekle açıklayayım;

Sizinde söylediğiniz gibi düşmeyeceğini söyleyenler ne kadar yanlış ise bu konu içeriğide o kadar yanlış.

Örneğin; açıyorum, düşmüyor?
Neden? Donanım farklı.

Doğru konu içeriği özeti; bu ayar bazı donanımlarda FPS düşüşüne neden olabiliyor FPS sorunu yaşayan arkadaşların bu ayarı test etmesini öneririm.

Anlamıyorsunuz zaten konu başlığı FPS sorunu yazıyor adam FPS sorunu yaşamıyorsa neden yapsın ki?

Geri
Yukarı