CS:GO yeni hesap düşük güven faktörü

thebqran

Femtopat
Daha fazla  
Yeni hesap düşük güven faktörü 2 gündür bununla uğraşıyorum. Main hesabımı globale kastım smurf hesap açmak için Steam kayıt oldum ve oyunu satın aldım fakat arkadaşlarla girdiğimde güven faktörümün kırmızı olduğunu söylediler. Bugün tekrar bir Steam açtım ama bu sefer oyunu almadım. FACEIT finder sitesinden hesabın güven faktörüne baktım ve 0'dı yani yeni olmasına rağmen bir hesabın güven faktörü neden düşük olur? Farklı bir telefon veya e-posta ile hesap açıp denesem veya oyunu kaldırıp geri yüklesem düzelir mi ya da başka bir fikri olan yardımcı olursa sevinirim. Bıktım.

Hesabın Steam profil seviyesi düşük olduğu için, hesapta CS dışında herhangi bir ücretli oyun olmadığı için, oyun saati düşük olduğu için, hesapta rozet olmadığı için... Bir çok etken var buna benzer.

Hesabın Steam profil seviyesi düşük olduğu için, hesapta CS dışında herhangi bir ücretli oyun olmadığı için, oyun saati düşük olduğu için, hesapta rozet olmadığı için... Birçok etken var buna benzer.

Tamam da önceden böyle miydi ya da bu normal mi çünkü yeni bile olsa hesabının güven faktörü düşük olmaz diye biliyorum yani bunu yeşil yapmak da zor bir şey bence bununla alakalı değil benim için hesap açıp denemek isteyen varsa çözülür.

Tamam da önceden böyle miydi ya da bu normal mi çünkü yeni bile olsa hesabının güven faktörü düşük olmaz diye biliyorum yani bunu yeşil yapmak da zor bir şey bence bununla alakalı değil benim için hesap açıp denemek isteyen varsa çözülür.
Buyrun hocam, bu az önce saydıklarımın hiçbirinin olmadığı sadece CS olan bir hesap.
Adsız.png

Bu da kendi hesabım.
resim_2022-04-29_180349242.png

Site güvenilir mi bilmem fakat kendi hesabımda gayet temiz bir şekilde oynayabiliyorum MM girdiğimde.

FACEIT ID finder güven faktörünü göstermiyor. Yeni alınan hesabın güven faktörü kırmızı değil yeşil başlar. Steam destek ile iletişime geçmeniz gerek.

Buyurun hocam, bu az önce saydıklarımın hiçbirinin olmadığı sadece CS olan bir hesap.
Eki Görüntüle 1373330

Bu da kendi hesabım.
Eki Görüntüle 1373332

Site güvenilir mi bilmem fakat kendi hesabımda gayet temiz bir şekilde oynayabiliyorum mm girdiğimde.

Gerçekten mi ya ama ben seçkin aldığım hesaba The Witcher 3 aldım ve diğer hesabımdaki skinleri yeni hesabıma attım hani bir etkileşim oldu hesapta ama %0 hala oyun da oynadım hile gelse bile gerçekten çok saçma ya.
FACEIT ID finder güven faktörünü göstermiyor. Yeni alınan hesabın güven faktörü kırmızı değil yeşil başlar. Steam destek ile iletişime geçmeniz gerek.

Bende öyle biliyorum kafam karıştı. Desteğe yazdım cevap bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı