CS:GO yeni operasyon ne zaman gelir?

ikaross

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar yeni operasyon ne zaman gelir ve bu operasyon tam olarak nedir? Ne işe yarar, getirisi götürüsü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni operasyon ne zaman gelir ve bu operasyon tam olarak nedir? Ne işe yarar, getirisi götürüsü nedir?
Hocam ne zaman gelir bilmiyorum. Ancak çok kârlı bir iş. 123 TL'ye alıyorsunuz öncelikle ve görevleri yapıyorsunuz. Her görev yıldız veriyor. 100 yıldıza kadar ulaşıyorsunuz. Sonra operasyon mağazasından istediğini alıyorsunuz ancak en mantıklısı kasa almak. Bir kasa yaklaşık 7,5 TL ve 2 yıldız. Yani 50 tane alabiliyorsunuz. Operasyona 123 TL veriyorsunuz kasaları sattığınızda da yaklaşık 350 TL geliyor. Yani 200 TL kâr ediyorsunuz ve görevler 2 güne bitiyor. Sonra yan hesaplarda da yapıyorsunuz falan filan. Yani yan hesaplara da alarak 1000 TL kâr edebilirsiniz bir operasyondan.

Yeni operasyonun tarihini belirlemek çok zor bir açıklama yapılmadan. Gelen operasyonların tarihleri çok karışık.
Operasyonlar belli bir miktarda satılarark örneğin 100 TL, verdiğiniz 100 TL'nin oyunu oynayıp, verilen görevleri tamamladığınız taktirde 2'ye 3'e katlamınızı sağlıyor. Her görev yaptığınızda yıldız veriyor size oyun ve bu yıldızlarla kasa vs. alabiliyorsunuz. Aldığınız kasaları satarak da kar ediyorsunuz.

Daha bitmedi, normalde dün bitecekti. Herhalde bugün veya yarın bitirirler. Sorunun yanıtına gelirsem. Geçen sene MAG 7'ye Beş Parmak düşürmüştüm, diğer eşyalar ile beraber 1000₺ kazanmıştım. Bu sene de 5 hesaba kasarak 1000₺ elde ettim, sadece peşin olarak 150₺ bilet parası ödeyerek. Hoş, 200₺'si şu an çalınan hesabımda kaldı. Yeni operasyon sene sonu gelir gibi, Kasım Aralık aylarında.

Geri
Yukarı