CS:GO Yeni Skin Changer'dan Ban Yer miyim?

Okuma yazmam var evet. Okunacak, kâle alınacak yorumlar gelirse okuma yazma yeteneğimi kullanırım. Benim konu başlığında sorduğum soruya bak ve gelen yorumlara bak. Gerçekten çok alakalı.

Ban konusunu ilk açan sizsiniz insanları konuyu saptırmakla itham eden de yine sizsiniz.
Valve her banlayacağı hesabın peşine düşüp "Acaba bu internet kafede önceden hile yüklendiği için bilmeden hesabını açıp oynayan biri olabilir mi?" diye sorup bunu doğruladıktan sonra mı banlamalı hesabı? Çünkü sizin dediğinize göre öyle olmalı.

Ban konusunu ilk açan sizsiniz insanları konuyu saptırmakla itham eden de yine sizsiniz.
Valve her banlayacağı hesabın peşine düşüp "Acaba bu internet kafede önceden hile yüklendiği için bilmeden hesabını açıp oynayan biri olabilir mi?" diye sorup bunu doğruladıktan sonra mı banlamalı hesabı? Çünkü sizin dediğinize göre öyle olmalı.
Ban konusunu ilk açan ben değilim. Lütfen adam gibi düzgün bir şekilde, insan gibi oku ve gör. Ben orada 1. hesabım haksız yere ban yedi. 2. hesabımıda kaybetmek istemiyorum diyorum. Oradan biri çıkıp haksız yememişsin diyor. Ayrıca dediğin saçma salak soruya gelirsek, böyle saçma saçma şeylerde banlayacaksa öyle yapsın daha iyi olur. Yine bir işi becereceğini sanmıyorum. Her maç hile gelen csden bahsediyoruz. Millet hile açar ban yemez. Ben açmadan ban yerim oda iyimiş. Aynen siz haklısınız. Daha fazla sizin ağzınıza laf bırakmayacağım. Siz haklısınız diyip geçiyorum.

Okuma yazmam var evet. Okunacak, kâle alınacak yorumlar gelirse okuma yazma yeteneğimi kullanırım. Benim konu başlığında sorduğum soruya bak ve gelen yorumlara bak. Gerçekten çok alakalı.
Evet alakalı çünkü yazdığınız mesajda zan altında bırakıp karalama kullanıyorsunuz. Umarım sakin düşünüp sorunu anlarsınız iyi geceler.

İlk mesajda haksız ban yedim diyorsun, cevap verdiğimiz zaman konu ile alâkasız oluyor. Konu ile alakalı, çünkü yasaklama haksız değil. Ortada gelişigüzel verilen bir yasaklama yok.

Skin Changer kullanıp tekrar yasaklama aldığında yine aynısını söyleyeceksin. Böyle bir soru yönelttiğine göre ne VAC sisteminin nasıl işlediğini, ne de Valve'in kurallarını biliyorsun.

Ayrıca hile açanların yasaklama almadığını nereden biliyorsun? Sırf Şubat'ın başında yaklaşık 220 bin hesap yasaklama almış.

Buyur kendin bak; Latest Game & VAC Bans

Sen hile açmamışsın ama, hile bulunan sistemden giriş yapmışsın. Bilmem anlatabiliyor muyum? Ortaya bir iddia atıyorsan elle tutulur bir tarafı olmalı.

Velhasılı kelâm, aldığın yasaklamanın haksızlıkla bir alakası yok. Senin bilmemen, farkında olmaman, görmemen, duymaman verilen cezayı haksız kılmaz.

İlk mesajda haksız ban yedim diyorsun, cevap verdiğimiz zaman konu ile alâkasız oluyor. Konu ile alakalı, çünkü yasaklama haksız değil. Ortada gelişigüzel verilen bir yasaklama yok.

Skin Changer kullanıp tekrar yasaklama aldığında yine aynısını söyleyeceksin. Böyle bir soru yönelttiğine göre ne VAC sisteminin nasıl işlediğini, ne de Valve'in kurallarını biliyorsun.

Ayrıca hile açanların yasaklama almadığını nereden biliyorsun? Sırf Şubat'ın başında yaklaşık 220 bin hesap yasaklama almış.

Buyur kendin bak; Latest Game & VAC Bans

Sen hile açmamışsın ama, hile bulunan sistemden giriş yapmışsın. Bilmem anlatabiliyor muyum? Ortaya bir iddia atıyorsan elle tutulur bir tarafı olmalı.

Velhasılı kelâm, aldığın yasaklamanın haksızlıkla bir alakası yok. Senin bilmemen, farkında olmaman, görmemen, duymaman verilen cezayı haksız kılmaz.
Skin changer kullandığımda aynısını söylemeyeceğim. Ban sebebi olduğunu biliyorum. Banlanan hesaplara gelirsekte, her maç karşıma hile geliyor. Ayrıca hesabım Prime olduğu halde. Benim sorduğum soruya cevap verecek olan varsa versin. Yoksa burda boş muhabbete, tartışmaya gerek yok. Hepimiz çok uzattık. Şunu anladım tamam. Haklı yere ban yedim. Skin changer ban sebebi.

Keşke benim sorduğum soruya cevap verseymişsiniz. Konu daha hızlı kapatılırdı.

Yeni bir skin changer çıkmış. Kullananlar ban yemediğini söylüyor. Hatta kullanan tanıdıklarımda var. Bende kullansam mı diye düşünüyorum. Önce buraya danışayım dedim. 1. hesabım haksız yere perma yedi. Ondan bunu da kaybetmek istemiyorum. Oyun zaten 70TL oldu. Ücretsiz olanda hileden geçilmiyor. Kullansam ban yer miyim? İstediğim tek şey M9 Bayonet.
Biraz hortlatıyorum kusuruma bakmayın ama ne yaptın kullandınmı ban falan yedin mi ? bizde arkadaşlarla kullanmayı planlıyoruzda sormak istedim.

Son düzenleme:
(Yoldaş lobisindeki arkadaşı yüzünden ban yemiş biri olarak söylüyorum)Yersin bence deneme bile hem 3. parti uygulama hem herhangi bir para ödemeden kullanımını Valve affetmez

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı