CS:GO Yeni Skin Changer'dan Ban Yer miyim?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Yeni bir skin changer çıkmış. Kullananlar ban yemediğini söylüyor. Hatta kullanan tanıdıklarımda var. Bende kullansam mı diye düşünüyorum. Önce buraya danışayım dedim. 1. hesabım haksız yere perma yedi. Ondan bunu da kaybetmek istemiyorum. Oyun zaten 70TL oldu. Ücretsiz olanda hileden geçilmiyor. Kullansam ban yer miyim? İstediğim tek şey M9 Bayonet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna müdahale eden her 3. Parti uygulama ban sebebidir. Kullanmanı tavsiye etmiyorum. Olası bir VAC dalgasında büyük olasılıkla ban yersin.
Bende öyle düşünüyorum ama bilmiyorum herkes 1 yıldır kullanıyorum. Ban yemedim falan diyor.

Zaten diğer hesabımda internet kafede ban yedi. Arkadaşların ısrarı ile internet kafede 1-2 maç atacaktık. Hesaba giriş yaptım oyuna girdim. Herifin biri bilgisayara hile yüklemiş. Benim hesapta ondan gitti.

Yeni bir skin changer çıkmış. Kullananlar ban yemediğini söylüyor. Hatta kullanan tanıdıklarımda var. Bende kullansam mı diye düşünüyorum. Önce buraya danışayım dedim. 1. hesabım haksız yere perma yedi. Ondan bunu da kaybetmek istemiyorum. Oyun zaten 70TL oldu. Ücretsiz olanda hileden geçilmiyor. Kullansam ban yer miyim? İstediğim tek şey M9 Bayonet.
Eğer battle royale modunda kullanacaksan hiç deneme derim. Ama eğer bedava olanda kullanacaksan(ki yazında hiç öyle gözükmüyor) deneyebilirsin.

Bu yeni skin changer dediğiniz olay da diğer kişilerde de mi sizde ki skin gözüküyor? Bir de link alabilir miyim ya da google da ne diye aratmalıyım.

Skin Changer= VAC yasağı. Kaçarı yok.

Ban yememelerinin sebebi bu uygulamanın VAC veritabanına eklenmediğinden kaynaklanıyor. Valve bir güncellemeyle hepsini uçuracaktır.

Herifin biri bilgisayara hile yüklemiş. Benim hesap da ondan gitti.

Demek ki haksız yere yasaklama almamışsın. Adamlar güvenilir olmayan bilgisayarlarda hesabınızı kullanmayın diyor zaten.

Eğer battle royale modunda kullanacaksan hiç deneme derim. Ama eğer bedava olanda kullanacaksan(ki yazında hiç öyle gözükmüyor) deneyebilirsin.

Normal paralı olanda deneyeceğim. Batlle royale modunu oynamıyorum.
Bu yeni skin changer dediğiniz olay da diğer kişilerde de mi sizde ki skin gözüküyor? Bir de link alabilir miyim ya da google da ne diye aratmalıyım.
Sadece sende gözüküyor. İnternette arat bulursun.
Skin Changer= VAC yasağı. Kaçarı yok.

Ban yememelerinin sebebi bu uygulamanın VAC veritabanına eklenmediğinden kaynaklanıyor. Valve bir güncellemeyle hepsini uçuracaktır.

Demek ki haksız yere yasaklama almamışsın. Adamlar güvenilir olmayan bilgisayarlarda hesabınızı kullanmayın diyor zaten.
Haksız yere yasaklama aldım. Hilemi açtım? Ne yaptım söylermisin?

Herifin biri bilgisayara hile yüklemiş. Benim hesap da ondan gitti.

Ne yaptım söyler misin?

Sorunun cevabı yukarıda.

Valve diyor ki;

"Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın"

Hile olan bir bilgisayarda güvenli sunuculara girmişşin ve yasaklanmışsın. Senin açıp açmaman bu durumda fark etmiyor maalesef.

Sorunun cevabı yukarıda.

Valve diyor ki;

"Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın"

Hile olan bir bilgisayarda güvenli sunuculara girmişşin ve yasaklanmışsın. Senin açıp açmaman bu durumda fark etmiyor maalesef.
Hakkımla hile yapıpmı yiyorum peki? Bile bile özellikle açmadığım için, haksız yere ban yemiş oluyorum. Eğer bilgisayarda hile olduğunu bilip, hesabıma giriş yapsaydım onda banı haketmiş olurdum fakat bunu bilmiyordum yani haksız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı