CS:GO Yılbaşı Güncelleme Sonrası Kasma Sorunu

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bügün sizle bir sorunu paylaşıcam. Oyuna yılbaşı güncellemesi geldi güncelledik okey sorun yok. 2 saat gibi süre oynadım oyunu ve arada kasma olduğnu fark ettim ısınmıştır diye bahane buldum. Oyunu daha sonra açtığımda kastığını gördüm. (Net_graph 1) komutunu yazdım;
-Ana menü'de 119 sabit FPS olmasına rağmen 23 FPS'ye zor çıkıyor, hiçbir şeye basılmıyor.
-Normalde FPS'nin yanında olan ''VAR'' 0(sıfır) olması gerekirken 7-50 arası gibi değişiyor.
Sorunun ''VAR'' ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Çözümünü bilen varsa lütfen yazsın sinirden çıldırıcam çünkü. :yumruk::)

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgünce çalışan bir oyunun neden sonradan güncelleme ile bir yerini düzeltmek isterken bir olan sorununu ikiye çıkartıyor bu firma? Hatta nasıl başarıyor? Hiç anlamıyorum. Bende de FPS 100 ila 120 arası değişiyor. GTX 660 Ekran kartım var. Bende deli olmak üzereyim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı