CS:GO güncelleme sonrası donma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi galiba anti-cheat güncellemesi tarzında bir şey. Bu güncellemeyi yaptım vs. oyunu açtıktan sonra ana ekran dahil oyunda sürekli bir FPS düşmesi yiyorum ve oynanmayacak derecede kötü bir şey. Donanımsal, yazılımsal bir sıkıntı yok. Oyunun kurulu olduğu yerden yönetici olarak çalıştır kısmına bastığımda oyun açılıyor ve herhangi bir kasma yok fakat Steam'den açtığımda bir donma sorunuyla karşı karşıya kalıyorum. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi galiba anti-cheat güncellemesi tarzında bir şey. Bu güncellemeyi yaptım vs. oyunu açtıktan sonra ana ekran dahil oyunda sürekli bir FPS düşmesi yiyorum ve oynanmayacak derecede kötü bir şey. Donanımsal, yazılımsal bir sıkıntı yok. Oyunun kurulu olduğu yerden yönetici olarak çalıştır kısmına bastığımda oyun açılıyor ve herhangi bir kasma yok fakat Steam'den açtığımda bir donma sorunuyla karşı karşıya kalıyorum. Sorun nedir?

Başıma hiç gelmedi ama güncelleme ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü Steam'den açtığınızda sıkıntı oluyor demişsiniz Steam ile alakalı olabilir.

Başıma hiç gelmedi ama güncelleme ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü Steam'den açtığınızda sıkıntı oluyor demişsiniz Steam ile alakalı olabilir.
Diğer tüm oyunlarımı denedim online-offline hiç birinde ne drop ne de ufacık kasma oldu her zamanki gibiydi. Fakat dün akşam oynadım sorun yoktu sabah update gelmişti sonrasında sorun olmaya başladı. Yönetici Olarak Başlattığımda ise Vac-Anti Hile adında bir yazı geliyor o yazıyı da paylaşayım.
20200710005429_1.jpg

Diğer tüm oyunlarımı denedim Online-offline hiçbirinde ne drop ne de ufacık kasma oldu her zamanki gibiydi. Fakat dün akşam oynadım sorun yoktu sabah Update gelmişti sonrasında sorun olmaya başladı. Yönetici olarak başlattığımda ise VAC-anti hile adında bir yazı geliyor o yazıyı da paylaşayım.
Eki Görüntüle 611492

Steam üzerinden oyunu doğrula ve aynı hatayı verirse yaz buraya tekrar.

@tristessehivernale'nın hazırlamış olduğu bu rehbere dilersen bak;

Çok teşekkür ederim dostum ama FPS sorunu çekmemin nedeni donanımsal değil bugün olan update sonucunda yaşadığım bir şey yine de çok teşekkür ederim.
Ekran kartı markan nedir?
MSI GTX 1070 GAMING X

CS:GO için ekran kartını kullanmadan giriyor olabilir mi diyeceğim ama sadece Steam sorunu var arkadaşın.

Dostum bu güncellemeyle birlikte arkada çalışan bütün uygulamalar CS:GO'yu yavaşlatıyor, yavaşlatmazsa başlatmıyor. Sebebi ise başka yazılımları hile olarak görüyor. Örneğin Discord gibi uygulamaları kapayıp yeniden deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı