Çözüldü Fortnite Güncelleme Sonrası Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

War Bear

Decapat
Fortnite 50-60 FPS alırken update geldi ve oyun lobide 40 FPS. Oyundayken nasıl diye sormana gerek bile yok 15 FPS gördüm.Bu update ilemi alakalı? Update ile alakalı ise her updatede ayrı bir sorun çıkıyor. Yoksa bendenmi kaynaklı.

Çözüm
Arkadaşlar AMD kullanıyorsanız 17.7.1 versiyona geçin hiçbir kasma yok, bende düzeldi. Yeni driver indirmeyin yani Fortnite kasıyor ise eğer.
AMD kullanıyorum ve kasıyor dediği döneceğim. Driver linkini nereden bulabilirim ? (17.7.1)
Driveri yükledim ilk 1-2 saat sorunsuzdu sonrasında kasmaya başladı gine.Daha öncede bir konu açmıştım dediğim gibi sabah kasıyorken akşam kasmıyor garip bi olay ama akşamda 1-2 saat sonra kasıyor.Anlayacağınız oyun ile alakalı problem.

Son güncellemeden sonra bende de aynı sorun var maalesef.Önceden 90-60 FPS aralığında oynadığım oyun şuan 25-45 FPS aralığında seyrediyor.Bulduğum geçici çözüm(10 FPS falan arttı bende hala oynayamıyorum)görev yöneticinden Fortnite'ı açtıktan sonra launcher'ı kapatmak çünkü anlamsız bir sebepten ötürü cpunun yüzde 75'ini kullanıyor.

Son güncellemeden sonra bende de aynı sorun var maalesef.Önceden 90-60 FPS aralığında oynadığım oyun şuan 25-45 FPS aralığında seyrediyor.Bulduğum geçici çözüm(10 FPS falan arttı bende hala oynayamıyorum)görev yöneticinden Fortnite'ı açtıktan sonra launcher'ı kapatmak çünkü anlamsız bir sebepten ötürü cpunun yüzde 75'ini kullanıyor.
Güzelim oyun bozuldu bırakamamda bağımlısı olmuştum:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı