CS:GO "Your connection to the server has timed out." Sorunu

Web

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO'da herhangi bir topluluk sunucusuna girdikten bir süre sonra (bazen girer girmez bazen 2-3 raund sonra) oyun ana menüsüne atıyor. Konsolda ise şunlar yazıyor:

Invalid challenge packet.
Responder : 185.126.178.156:27015
Protocol : 255
Hostname :
Map :
Game :
Description :
AppID : 0
Players : 0
MaxPlayers : 0
Bots : 0
Server Type : ???
OS Type : ???
Password : no
Secure : no
Version :
Your connection to the server has timed out.

Csgo nun dosya bütünlüğünü doğrula (steam>kütüğhane>csgo ya sağ tıkla>özelikler>dosyalar>dosya ön belleği bütünlüğünü doğrula) de olmazsa server ile alakalı şeyleri sil mapı doğru yükleyememiş olabilir.

Csgo nun dosya bütünlüğünü doğrula (steam>kütüğhane>csgo ya sağ tıkla>özelikler>dosyalar>dosya ön belleği bütünlüğünü doğrula) de olmazsa server ile alakalı şeyleri sil mapı doğru yükleyememiş olabilir.
Oyuna girmeden önce mutlaka dosyaları doğrulatırım.

Steam'ı yönetici çalıştırıp oyunu kütüphaneden açınca hata almadım.
Yalnız az önce VAC hatasını hala düzeltemediğimden dolayı tekrar oyundan attı.

VAC hatası ile ilgili bilgisi olan buraya yazabilir mi?

Yani işletim sistemi kurdum
Steam'ı ve CS:GO'yu tekrar yükledim
Oyun dosylarını doğrulattım
Cmd kodlarını yazdım
Steam'ı yönetici olarak çalıştırdım

Hala VAC hatası almaktayım.

Bende senin gibi aynı problemi alıyorum napıcam bilmiyorum maç başladıktan 2-3 round sonra gerçekleşiyor internette hiç bişey bulamadım bilen varsa cevaplarsa sevinirim iyi günler.
gereksiz.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözümü buldum burda arkadaşş nasıll yapılacağını anlatıyor ve sorun çözülüo sizde yapın bende işe yaradı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı